Aylık 589 TL'ye 18 Ay Vadeli 9.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için sunulan faiz oranlarıyla 18 ay vadeli 9.000 TL kredi en düşük aylık 589 TL taksitle ödenir. İşte QNB Finansbank'ın sunduğu olanaklar.

Aylık 589 TL'ye 18 Ay Vadeli 9.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta
İhtiyaç kredisi kampanyaları bir bir yenilense de bankalar faiz oranlarında değişikliğe gitmiyorlar. Halen en düşük faiz oranı yüzde 1.50 bandı seviyesinde yer alırken özel bankaların bir çoğu aylık faiz oranlarını yüzde 1.60 seviyesinin üzerine çıkardı.

Kamu bankalarının, özel bankaların sağladığı ihtiyaç kredisi olanaklarını emlak365.com olarak bizlerde 18 ay vadeli 9.000 TL kredi kullanımı üzerinden hesapladık.

BANKALARIN KREDİ FAİZLERİ YÜKSELİYOR

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselmeye devam ediyor. 2021 yılının mart başında maliyetleri düşmeye başlayan ihtiyaç kredisinde daha sonra oranlar yeniden yükseldi. Devlet bankalarının da dahil olduğu faiz artırımları sonucunda en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.50'nin hemen altında yer aldı.

En Uygun Kredi

QNB Finansbank şu dönemin en uygun kredi olanaklarından birini sunuyor. Müşterilerine aylık yüzde 1.49 faiz oranıyla kredi vereceğini ilan eden banka, bu kredinin özel şartlarla sağlandığını duyurdu. Kredi puanının yüksek olması gerektiğini bildiren banka bunun yanında talep edilen diğer olanakların da sağlanmasını istedi.

Devlet Bankalarının Kredi Oranları

İhtiyaç kredisi için devlet bankalarını tercih edecekler için çok özel bir seçenek sunuluyor. Vakıfbank yeni yayımladığı bir duyuru ile 67. kuruluş yıl dönümüne özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağlayacağını duyurdu. Kredi paketi kapsamında müşterilere 7 esnek ödeme seçenekli ve aylık yüzde 1.51 faizli kredi sağlanacak.

Halkbank ve Ziraat Bankası ise son güncellemelerin ardından aynı faiz oranı ve aynı ödeme planıyla kredi vereceklerini açıkladılar. İki kamu bankası da müşterilerine aylık yüzde 1.54 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacak. İki bankanın kredi limiti de en fazla 100.000 TL.

Özel Bankaların Faizleri

Bu bankaların dışında kalan özel bankalardan kredi kullanacaklar için sağlanan faiz oranları şu şekilde; CEPTETEB ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1.60 faizle, İş Bankası aylık yüzde 1.65 faizle, İNG Bank aylık yüzde 1.69 faizle, Şekerbank aylık yüzde 1.92 faizle, HSBC Bank aylık yüzde 1.95 faizle kredi verecek.

18 AY VADELİ 9.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIMI BANKA BANKA ÖDEME PLANI9.000 TL nakit ihtiyacı olanlar için hem kamu bankalarının hemde özel bankaların sunduğu faiz oranlarını ve aylık ödeme planını tablo halinde aktardık. Bankalar bu oranları bazı durumlarda kişiye özel değiştirebiliyorlar.
Yorumlar (0)