Aylık Düzenli Geliri Olana 50.000 TL'ye Kadar Online İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanımlarında müşterilerin aylık gelirleri oldukça önemli. Bankalar düzenli geliri olanlara çok yüksek limitlerle kredi sağlayabiliyorlar.

Aylık Düzenli Geliri Olana 50.000 TL'ye Kadar Online İhtiyaç Kredisi
Yüksek kredi limitlerinden faydalanarak ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar için bir pakette İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası online başvuru yöntemleri ile müşterilerinin gerekli koşulları sağlaması durumunda 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verdiğini duyurdu.

50.000 TL LİMİTLİ KREDİ

Nakit ihtiyacı olanlar için kredi sağlayan İş Bankası, nisan ayının girmesinin ardından anında kredi paketini yeniledi. Müşterilerin banka şubesine gelmesine gerek kalmadan sağlanan bu kredi paketinde online başvuru ile en yükek kredi limitlerinden biri sunuluyor.

İş Bankası sağlanan Anında Kredi Kampanyasına ilişkin resmi sitesinden güncel, geçerli kredi özelliklerini açıkladı. Banka kredi paketinin kullanım amacına ilişkin "​Size özel faiz oranıyla Anında Kredi İş Bankası’nda. 7/24 kredi çekebilmenize olanak tanıyan Anında Kredi, nakde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.​ Anında kredi, nakit ihtiyaçlarınızı bekletmeden kolayca karşılayabilmenizi sağlar." bilgilerini paylaştı.

Kredi Özellikleri Nedir?

* İş Bankası anında ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 50 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirler.

* Anında Kredi’ye başvuru yapan müşteriler istemeleri durumunda ilk taksit ödemelerini krediyi kullandıkları tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredisini eşit taksitle ödeyebilirler.

* Bu kredi paketi ile müşteriler en fazla 36 ay vadeli bir ödeme planı oluştururlar.

* İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.65 seviyesinde yer alıyor. Ancak anında kredi kampanyası kapsamında müşterilere kişiye özel faiz uygulanıyor.

BAŞVURU KANALLARI

İş Bankası'nın sunduğu olanaklar ile kredi kullanacak olan müşteriler başvurularını şubeye gtimeden İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatikler üzerinden yapabilirler. Bankamatikten kredi başvuru yapacaklar Kartsız işlemler sekmesinden diğer işlemler sekmesine tıklayacaklar. Daha başvurular ekranında anında kredi kampanyası için başvuru yapabilecekler.
Yorumlar (0)