Bahar Kampanyalı TEB İhtiyaç Kredisi! İlk Taksit Bayramdan Sonra

TEB ödeme erteleme fırsatıyla sunduğu ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin kredi taleplerine yanıt veriyor. Bankadan Ramazan öncesi kredi kullanacaklar ilk ödemelerini bayramdan sonra yapabilecekler.

Bahar-Kampanyalı-TEB-İhtiyaç-Kredisi!-İlk-Taksit-Bayramdan-Sonra
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredisi talepleri için bahar kampanyası başlatmıştı. Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak bahar kampanyası faiz oranları diğer bankaların faiz oranlarına kıyasla çok avantaj sağlamasa da  ödeme seçenekleri ile öne çıkıyor.

Kredi alanında sağladığı ek avantajlar ile öne plana çıkan TEB’in ödeme ertelemeli kredi kampanyasında dair tüm bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ PAKETİ

Nisan ayında faiz oranlarının yükselmesinin ardından bankalar müşterilerinin ödeme sürecine dair ek olanaklar sundular. TEB’de birçok banka gibi faiz oranını belli bir maliyet oranın üzerinde tutarak kredi ödemelerinde ek seçenekler sunmaya başladı.

Bankanın müşterilerine sağladığı kredi kampanyasında en önemli detay, 92 günlük ödeme erteleme olanağı olurken bunun yanında ödeme planının belirlenmesinde ek avantajlar sağlanıyor. Bunun dışında TEB kredisinde online başvuru ile kredi kullanımı anında sağlanabiliyor.

KREDİ FAİZ ORANLARI

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları en düşük aylık yüzde 1.49 seviyesinde. Bu faiz oranı özel başvuru koşullarının sağlanması durumunda sağlanıyor. Bu oranın dışında kamu bankaları tarafından sağlanan yüzde 1.51’lik ve yüzde 1.54’lük faiz oranları bulunuyor.

Özel şartlarla sunulan kredi kampanyası ve devlet banklarının sunduğu kredi paketlerinin dışında TEB aylık yüzde 1.60 faiz oranıyla kredi sağladığını duyurdu. Bankanın kredi kullanım açıklamasında kredi risk seviyesi çok güvenilir grupta olanlar için sunulan bu oran kredi risk grubunun daha alt seviyelerde olması durumunda kişiye özel uygulanacak.

ŞİMDİ KULLAN 92 GÜN SONRA ÖDE

Faiz oranlarında bankaların belli bir maliyetin üzerinde durmaları vatandaşların kredi tercihlerini ödeme seçeneklerinde sunulan avantajlara göre belirlemelerine neden oluyor.

TEB müşterilerinin bu talepleri kapsamında 92 günlük ödeme erteleme sağladığını duyurdu. 3 ay süreyle sağlanacak kredi ertelemeleriyle Nisan’da ihtiyaç kredisi çekecek bir müşteri ilk taksit ödemesini Temmuz ayında yapacak. Bunun dışında banka müşterilere göre bir ödeme planı hazırlayacak.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Nisan 2021 döneminde ramazan ayı öncesinde ihtiyaç kredisi kullanacaklar için dijital başvuru kanalları bulunuyor. TEB müşterilerinin mobil uygulamalarını indirmeleri durumunda mobil bankacılık ile kredi başvurusu sağlıyor. Bunun dışında SMS ile başvuru yapılabilir. İsteyenler TEB şubelerine giderek de başvuruda bulunabilirler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir