Banka Banka Bayram Kredisi Temmuz 2020 Kampanyaları! En Düşük Kredi Faiz Oranları Listesi ve En Ucuz / Uygun Kredi Veren Bankalar Listesi

Bankaların bayram kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken kredi çekmek isteyen vatandaşlara kritik faiz uyarısı geldi. Bankaların kredi faiz oranları hızla yükselmeye devam ederken acil nakit paraya ihtiyacım var diyenler için de bir daha bu oranlarla kredi kullanma imkanı bulamayacakları yönünde uyarılar yapılıyor. Peki, en uygun bayram kredisi veren banka hangisi, en uygun bayram kredisi veren bankalar 2020 hangileri, en düşük bayram kredisi hangi banka veriyor, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB, ING Bank, İş Bankası, QNB Finansbank ve Şekerbank güncel bayram ihtiyaç kredisi faiz oranı kaç? Soruların yanıtları haberimizde...

Banka Banka Bayram Kredisi Temmuz 2020 Kampanyaları! En Düşük Kredi Faiz Oranları Listesi ve En Ucuz / Uygun Kredi Veren Bankalar Listesi

Yükselen enflasyon rakamları sonrasında ne yazık ki kredi faiz oranları da çıkışa geçti. 

Kamu bankaları tarafından başlatılan tarihi kredi kampayasında da güncellemeler yapılırken kredi çekmek isteyen kişilere de ekonomistler üst üste faiz uyarısında buludu. 

KREDİ FAİZ ORANLARI NE OLUR, KONUT, İHTİYAÇ, TAŞIT KREDİ FAİZLERİ YÜKSELİR Mİ, KREDİ ÇEKMELİ Mİ, BEKLEMELİ Mİ?

Ne yazık ki enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş ilk önce Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimlerine fren yapılmasına neden olmuştu. 

Merkez Bankası Haziran ve Temmuz ayı toplantıları ile faiz indirimi yapmazken bankaların konut kredisi faiz oranları da Temmuz ayı itibari ile yükselişe geçmişti. Enflasyonda yaşanan yükselişe eklenen Euro kuru ve altın fyiatlarında ki rekorlar ne yazık ki vatandaşın kredi faiz oranlarındaki indirim beklentisinin ertelenmesine neden oldu. 

Ekonomistler faiz oranlarında yükseliş yaşanacağı yönünde uyarılar yapmaya devam ederken bankaların bayram kredisi kampanyaları da ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere sunulan son fırsat olarak görülüyor. 

EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ TEMMUZ 2020 VEREN BANKA HANGİSİ?

Bankaların bayram kredisi kampanyaları kredi faiz oranları incelendiğinde en düşük kredi faiz oranı veren banka yüzde 0.75 oranı ile Şekerbank olarak öne çıkıyor. 

Şekerbank 0.75 başlangıç faiz oranı ile 3 ay ertelemeli bayram kredisi kullanma imkanı sunarken başvurular Şekerbank şubeleri, mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. 

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ TEMMUZ 2020 KAMPANYASI 

Bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank tarafından uygulanan kredi faiz oranı başlangıç rakamı ise yüzde 0.89 olarak açıklandı. 

Banka yüzde 0.89 faiz oranı ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sağlıyor. 

ALTERNATİF BANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 2020

Bayram kredisi kampanayası ile Alternatif Bank tarafından yüzde 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı tanınıyor. 

Kredi vadesi uzadıkça faiz oranı yüzde 1,05 seviyesine kadar yükseliyor. 

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 

Her sene düzenli olarak geleneksel bayram kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası Kurban Bayramı için yüzde 0.89 seviyesinden başlayan faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. 

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ise bayram kredisi kampanyası için 1,39 faiz oranı rakamını başlangıç olarak kullanıyor. 

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANI TEMMUZ 2020

Denizbank bayram kredisi paketinde 0,89 faiz oranını başlangıç olarak kullanıyor. 

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 

En yüksek faiz oranı uygulayan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yüzde 0.99 faiz oranı ile bayram kredisi desteği sağlıyor. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)