Bankadan Resmi Açıklama Yapıldı! Tek SMS İle 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankalardan kullandıkları ihtiyaç kredileri ile ödeme güçlüklerini erteleyebiliyorlar. İnsanların kredi kullanırken dikkat ettikleri iki detay bulunuyor. Öncelikle kredisi faizi düşük olmalı ve kredi başvurusu kolay bir şekilde yapılabilmeli QNB Finansbank da bu iki imkanı da müşterilerine sunuyor. İşte QNB Finansbank'ın SMS ile başvuru yapılan uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri...

Bankadan Resmi Açıklama Yapıldı! Tek SMS İle 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor

Ekonomik olarak sorun yaşayan vatandaşlar ihtiyaç kredilerine dair arayış içerisinde bulunuyorlar. Bu vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını internet üzerince araştırırken en çok da “kolay internet nasıl kullanılır” veya “uygun faizli internet hangi bankada” sorgulamalarını gerçekleştiriyorlar. Bu araştırmanın neticesinde bu iki imkanı da sağlayan bankalara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar kısa bir sürede kredilerini çekip ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. 

Hem uygun faiz hem de kolay başvuru imkanını müşterilerine tanıyan QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası rekorları alt üst etti. Banka tarafından yoğun ihtiyaç kredisi başvurusu ile baş edilmeye çalışılırken tüm müşterileri mem etmek için banka personelleri adeta seferber oldular. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmanın oldukça kolay olması bu bankayı bankacılık sektöründe farklı bir konuma taşıdı. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KOŞULLARI NELERDİR

QNB Finansbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre müşterilere düşük faiz uygulanıyor. Aylık yüzde 1,39'dan başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi kullanabilen müşteriler finansal problemlerine de uygun maliyetlerle çözüm bulabiliyorlar. 36 aya kadar vade imkanı ile kullanılabilen ihtiyaç kredisi için müşterilere sağlanan bir avantaj da 3 ay taksit erteleme oluyor. Bugün kredi başvurusu yapıp kredi çeken vatandaşlar ödemeye 3 ay sonra başlıyorlar. Bu şekilde müşteriler ödeme konusunda da bir hazırlık süreci geçirerek bütçelerini toparlama imkanı buluyorlar. 

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık 1,39 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.858 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredi taksitleri tamamlanıp ödemeler sona erdiğinde ise müşteriler bankaya toplamda 66.909 TL ödeme yapmış olacaklar.

SMS İLE KREDİ KULLANMA FIRSATI

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Buna göre cep telefonlarının mesaj bölümüne TVC kimlik numaralarını yazıp 5030'a mesaj gönderen vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Başvuru süreci kısa sürede tamamlanırken vatandaşlar da talep ettikleri kredi miktarını hemen alabiliyorlar.

Yorumlar (0)