Bankalar Kredi Faizlerini Yükseltti! Banka Banka İhtiyaç, Konut Ve Taşıt Kredileri En Güncel Faiz Oranları!

Türkiye'de vatandaşlar maddi sıkıntılar yaşadıklar finansman desteğini bankalardan arıyorlar.

Bankalar Kredi Faizlerini Yükseltti! Banka Banka İhtiyaç, Konut Ve Taşıt Kredileri En Güncel Faiz Oranları!

Türkiye'de vatandaşlar maddi sıkıntılar yaşadıklar finansman desteğini bankalardan arıyorlar. Bankalar vatandaşlara konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünleri ile finansman imkanı veriyorlar. Son günlerde ise artan kredi faizleri ile beraber vatandaşlar kredilerin maddi külfetlerinin ne kadar yükseldiğini merak etmeye başladılar. Hangi banka kredi faizlerini ne kadar arttırdı? En uygun kredi faizi hangi bankada bulunuyor? Banka banka konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları haberimizin devamında yer alıyor.

Türkiye'de koronavirüs sürecinin ardından bankaların kredi ürünlerine vatandaşlar büyük bir ilgi göstermeye başladılar. Biriken borçlarını ödemek isteyenler, yeni bir konut almak isteyenler ve yeni bir otomobil satın almak isteyenler bankalarının kapısını çalarak finansman desteği arıyorlar.Normalleşme sürecinde oldukça düşen kredi faizleri ile bankalardan kredi kullanmak çok cazip bir seçenek haline gelmişti. Ancak son haftalarda dolar kurunda meydana gelen yükselişin ardından Merkez Bankası par apolitikasında bazı değişikliklere gitti. Bu değişiklik faizleri etkiledi ve bankalar bir yandan mevduat faizlerini yükseltirken diğer taraftan kredi faizlerini de yukarıya çektiler. Peki hangi banka hangi krediye aylık yüzde kaç faiz uyguluyor. Banka banka en güncel konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde kaçtır?QNB FİNANSBANK EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARITürkiye'de uygun faizli kredi imkanı sunan bankalardan olan QNB Finansbank kredi faizlerini yükseltti. Buna rağmen yine en uygun faiz oranları ile kredi veren banka 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde yüzde 1,14 aylık faiz oranı, 180 ay vadeli konut kredilerinde yüzde 1,36 aylık faiz oranı ve 48 ay vadeli taşıt kredilerinde yüzde 1,45 aylık kredi faizi uyguluyor.

ING BANK EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARITürkiye'de avantajlı kredi imkanı sunan bankalardan olan ING Bank da kredi faizlerini bir süre önce güncelledi. Buna göre ING Bank tarafından müşterilerine 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde yüzde 1,14 aylık kredi faizi, 120 ay vadeli konut kredilerinde yüzde 1,24 aylık kredi faizi ve 60 ay vadeli taşıt kredilerinde yüzde 1,17 aylık kredi faizi uygulanıyor.

İŞ BANKASI EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARIİş Bankası da kredi faiz oranlarını güncelleyen bankalar arasında yer aldı. Yapılan son değişikliğe göre İş Bankası müşterilerine 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 1,30 kredi faizi, 120 ay vadeli konut kredilerde aylık yüzde 1,15 kredi faizi ve 60 ay vadeli taşıt kredilerinde aylık yüzde 1,20 kredi faizi uygulanıyor.

ŞEKERBANK EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARITürkiye'de en çok kredi kullandıran bankalar arasında bulunan Şekerbank'ın konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerindeki uygulanan faiz oranları da güncellendi. Buna göre Şekerbank müşterilerine 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 1,29 faiz oranı, 120 ay vadeli konut kredilerinde aylık 1,54 faiz oranı ve 60 ay vadeli taşıt kredilerinde aylık 1,29 faiz oranı uygulanıyor.

DENİZBANK EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARIDenizbank'tan finansman desteği almak isteyen müşterilere sunulan kredilerin faizlerinde de değişikliğe gidildi. Buna göre Denizbank'tan 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,55 faiz, 180 ay vadeli konut kredisi kullanan müşterilere aylık 1,09 faiz ve 48 ay vadeli taşıt kredilerinde müşterilere aylık 1,21 faiz uygulanıyor.

HALKBANK EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARIKamu bankası olan Halkbank da müşterilerine avantajlı kredi imkanları sunuyor. Halkbank'ın kredifaizlerindede güncelleme yapıldı. Buna göre Halkbank müşterilerine 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 1,21 faiz oranı, 120 ay vadeli konut kredilerinde aylık yüzde 0,87 faiz oranı ve 60 ay vadeli taşıt kredilerinde aylık 1,15 faiz uygulanıyor.

Emlak365.com


Yorumlar (0)