Bankalara İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi, Kredi Kartı Borcu Olanlara ING Bank'tan En Uygun Borç Transfer Kredisi!

Pandemi nedeni ile bankalara borçlarımı ödemekte zorlanıyorum diyen kişilere ING Bank borç transfer kredisi veriyor! Koronavirüs salgını en çok yaşanan ekonomik dalgalanmaya borçlu olduğu dönemde yakalanan kişileri etkiledi.

Bankalara İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi, Kredi Kartı Borcu Olanlara ING Bank'tan En Uygun Borç Transfer Kredisi!
Pandemi nedeni ile bankalara borçlarımı ödemekte zorlanıyorum diyen kişilere ING Bank borç transfer kredisi veriyor!

Koronavirüs salgını en çok yaşanan ekonomik dalgalanmaya borçlu olduğu dönemde yakalanan kişileri etkiledi. Pandemi nedeni ile geliri azalan kişiler bankalara olan borçlarını ödemekte zorlanırken bu süreçte ING Bank borç transferi kampanyası başlattı.

EN UYGUN BORÇ TRANSFERİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

ING bank tarafından "en uygun borç transferi" adı ile başlatılan kampanya kapsamında bankalara ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi borcu ile kredi kartı borcu olanlara yönelik borç kapatma kredisi verecek.

ING Bank tarafından başlatılan kredi kampanyası kapsamında borçları arasında sıkışan kişilere avantajlı faiz oranları ile borç kapatma kredisi kampanyası sayesinde farklı bankalara olan kredi borçlarını tek bankada toplama, kredi borçlarını 36 aya kadar vadelendirerek aylık taksit tutarlarını düşürme ve daha kolay ödeme imkanı sunulacak.

ING BANK BORÇ TRANSFER İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 15 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL OLACAK?

Düzenlenen kredi kapsamında ING Bank kredi faiz oranı yüzde 1.49 olarak uygulanacak. Uygulanan transfer ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi notuna göre belirlenirken yüzde 1.49 faiz oranı sadece kredi notu 1850 puan ve üzeri olan kişilere uygulanacak.

15 bin lira borç transfer kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 568,64 TL olacak. Kredi tahsis ücreti ise 75 TL olarak tahsil edilecek.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

ING Bank müşterileri İNG Bank internet sitesi üzerinden hemen başvur butonunu kullanarak online kredi başvurusu yaparken buna ek olarak ING Bank mobil şube, internet şubesi ve ING Bank şubeleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilecek.

Emlak365.com
Yorumlar (0)