Bankalara Kredi ve Kart Borcu Olanlara Müjde! QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Bankalara ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi borcu olanlara QNB Finansbank'tan borç kapatma kredisi başvurusu geldi.

Bankalara Kredi ve Kart Borcu Olanlara Müjde! QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi
Bankalara ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi borcu olanlara QNB Finansbank'tan borç kapatma kredisi başvurusu geldi. Farklı bankalara olan borçlarını tek bir bankada toplamak isteyen kişilere borç toplama kredisi detayları haberimizde!

Emlak365.com /  Pandemi nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma ne yazık ki vatandaşların bankalara olan borçları konusunda da ödeme sıkıntıları yaşanmaya başlandı. Bankalara olan kredi borçları ve kredi kartı borcu olan kişilere QNB Finansbank borç kapatma kredisi vermeye başladı.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Bankalara olan borçlarını ödemekte zorlanan kişileri sevindirecek QNB Finansbank borç kapatma kredisi için başvurular tüm hızı ile sürüyor. Verilen borç kapatma kredisi faiz oranı kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişilerin kredi notu ortalamasına göre belirlenecek.

Açıklanan kampanya göre ihtiyaç kredisi faiz oranı borç kapatma kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak en düşük yüzde 1.47 faiz oranı ile verilirken en yüksek oran ise yüzde 2.22 olarak uygulanacak.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Finansbank borç kapatma kredisi çekmek isteyen kişiler için başvurular QNB Finansbank'tan internet sitesi üzerinden ya da şubeler üzerinden yapılacak. Kredi başvuru formu dolduran kişilerin başvurularının onaylanması  durumunda diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi borçları ile kredi kartı borçları transfer edilebilecek.

Kredi onayı alan kişilerin diğer bankalara olan borçları için QNB Finansbank'tan ödeme direkt bankaya yapılıyor ve o bankada bulunan borç kapatılıyor. Tüm bu işlemlerin ardından belirlenen aylık taksit tutarı bankaya ödenmeye başlanıyor. Süreçte özellikle de farklı bankalara kredi borcu ve kart borcu olanlara büyük kolaylık sağlanmış oluyor.
Yorumlar (0)