Bankalarda Büyük Faiz Depremi! Faizlerde İndirim Yarışı, TEB, Akbank, İş Bankası, Finansbank Konut ve İhtiyaç Kredisi Faizi Düştü

Merkez Bankası faiz indirimi müjdesi sonrası bankalarda kredi oranları için indirim yarışı başladı.

Bankalarda Büyük Faiz Depremi! Faizlerde İndirim Yarışı, TEB, Akbank, İş Bankası, Finansbank Konut ve İhtiyaç Kredisi Faizi Düştü

Merkez Bankası faiz indirimi müjdesi sonrası bankalarda kredi oranları için indirim yarışı başladı. Akbank, ING Bank, TEB, Akbank, İş Bankası, Albaraka Türk ve Finansbank konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranı düştü. En uygun ihtiyaç kredisi, konut ve taşıt kredi faiz oranları düştü !

Bankaların kredi faiz indirimi haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor! Bugün sizlere gün içerisinde ulaştırdığımız konut kredisi faiz oranı indirimleri ile ING Bank ve ICBC Bank tarafından yapılan indirimleri duyurmuştuk. En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Düştü, En Ucuz Kredi Veren Banka Değişti! Merkez Bankası tarafından verilen faiz indirimi müjdesi sonrası en uygun ihtiyaç kredisi faizi düştü. En uygun kredi veren banka QNB Finansbank oldu. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.25 seviyesinden yüzde 1.09 seviyesine çekildi. 

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faizi DüştüBir diğer indirim yapan banka ise İş Bankası faiz oranı düştü. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 seviyesinden yüzde 1.49 seviyesine çekildi. 

TEB Konut Kredisi Faiz Oranı DüştüBarış Pınarı Harekatı esnasında yüzde 1.15 olan kredi faiz oranını yüzde 1.22 seviyesine çeken TEB yeniden indirim yaptı. TEB Konut kredisi faiz oranı yüzde 1.10 olarak güncellendi. 

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranı Düştü Akbank kredi faiz oranları için ise taşıt kredisi paketinde indirime gitit ve kredi oranını yüzde 1.21 olarak güncellendi. 

Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Finansmanı Kar Payı Oranı Düştüİndirim yapan bir diğer banka ise Türkiye Finans oldu. Türkiye Finans Bankası konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.08 olarak revize edildi. 

Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>> KATILMAK İÇİN TIKLAEn Uygun Konut Kredisi Veren İlk 10 BankaVakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Katılım emlak365.com  Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Kuveyt Türk Konut Finansmanı Kar Payı Oranı  % 1.04 (Kredi ürünlerini alan kişilere yüzde 1.01 olarak uygulanmaktadır)Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.08ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.09Albaraka Türk Konut Finansmanı % 1.09TEB Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.10İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17  (İş Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.78 olarak hesaplanmaktadır)Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17Sizde kampanyaları takip etmek ve anlık konut kredisi faiz indirimi haberlerini takip etmek isterseniz:İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)