Bankaların Kredi Faiz Oranları Yükseldi! PTT ihtiyaç Kredisi Kampanyası İle 80 Bin TL Nakit Para Desteği Fırsatı Sundu

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselirken kredi onayı almanın da her geçen gün zorlaşmaya başlaması ile beraber vatandaş yönünü PTT kredisi kampanyalarına çevirdi.

Bankaların Kredi Faiz Oranları Yükseldi! PTT ihtiyaç Kredisi Kampanyası İle 80 Bin TL Nakit Para Desteği Fırsatı Sundu

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselirken kredi onayı almanın da her geçen gün zorlaşmaya başlaması ile beraber vatandaş yönünü PTT kredisi kampanyalarına çevirdi. Peki, PTT ihtiyaç kredisi nasıl alınır, faiz oranları Kasım 2020 rakamları yüzde kaç, PTT kredi hesaplama nasıl yapılır, PTT den kredi çekmek mümkün mü, PTT'den kredi çekilir mi, PTT'den kredi çekmek için gerekli belgeler neler?

PTT ihtiyaç kredisi kampanyası ile acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilere 80 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında PTT emekli ihtiyaç kredisi desteği ile 80 bin lira, PTT kış kredisi kampayası ile ise 30 bin lira nakit para desteğini 36 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz. PTT'DEN EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ İLE 80 BİN LİRA, ÇALIŞANLARA 30 BİN TL NAKİT PARA DESTEĞİ PTT tarafından iki farklı kredi kampanyası seçeneği sunulurken bunlardan ilki emeklilere özel olarak verilen 80 bin lira kredi desteği olarak öne çıktı. Aktif Bank N Kolay emekli kredisi adı verilen kampanya kapsamında yapılan açıklamada "Acil Nakit ihtiyacı olan emeklilerimize Kefilsiz, Şartsız N KOLAY Emekli Kredisi ! Hemen en yakın PTT merkezine gelin 80.000 TL' ye kadar kredinizi anında alın" ifadelerine yer verildi. Emeklilere özel olarak 80 bin lira kredi desteği verilirken çalışanlar için kredi desteği için belirlenen tutar ise 30 bin lira olarak yer aldı. PTT İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! PTT KREDİ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?Düzenlenen kampanya kapsamında 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemesi 440 lira olarak gerçekleşecek. 

PTT'DEN KREDİ ÇEKİLİR Mİ, PTT İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR?Bankalar ile anlaşma imzalayan PTT yaygın şube ağı üzerinden kolay ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. PTT ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin kimlik belgeleri ile beraber kendilerine en yakın PTT şubesini ziyaret etmeleri ve burada kendilerinden istenen PTT kredi başvurusu formunu doldurmaları yeterli olacaktır. Yapılan başvurunun değerlendirilmesi üzerine uygun bulunan kişilere bireysel başvurularda 30 bin lira, emekli ihtiyaç kredisi paketinde ise 80 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. Emlak365.com


Yorumlar (0)