Bankaların Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyaları! Kredini Şimdi Al Kurban Bayramından Sonra Ödemeye Başla

Ramazan bayramına sayılı günler kala bankaların bayram kredisi faiz oranları da açıklandı. Bu sene pek çok banka 3 ay ertelemeli kredi desteği sağlarken yaşanan rekabet bayram öncesi daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sundu, Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, İş Bankası bayram kredisi 2021 kampanyaları ile en uygun kredi veren banka hangisi, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler ne yapmalı, banka banka bayram kredisi kampanyaları nasıl karşılaştırılır?

Bankaların Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyaları! Kredini Şimdi Al Kurban Bayramından Sonra Ödemeye Başla

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için bayram kredisi kampanyaları da oldukça iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. Yaklaşan bayram öncesi artan harcamalar nedeni ile acil nakit paraya ihtiyacı olanlara hitap eden kampanyalar tam kapanma nedeni ile gelir kaybı yaşayan kişilere de destek kredisi anlamına geliyor. 

Her banka farklı bir kampanya düzenlerken bazı bankalar bayrama özel ihtyaç kredisi kampanyası duyurusunu yaparken bazı bankalar ise sadece oranlarını güncelleyerek genel ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Bankalar arasında yaşanan yüksek rekabet vatandaşa yararken bu dönemde daha uygun koşullarda kredi kullanma imkanı elde ediliyor. 

BANKA BANKA BAYRAM KREDİSİ KAMPANYALARI! BANKALARIN RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYALARI BAŞLADI

Bayram öncesi artan nakit ihtiyaçlar için verilen, bu dönemde artan kredi taleplerinden en yüksek payı almak isteyen bankaların arasında yoğun rekabet yaşanmasına neden olan kredi kampanyaları vatandaşlar tarafından da yakından takip ediliyor. 

Bu sene çok sayıda banka bayrama özel kredi kampanyası başlatırken bunlar arasında dikkat çekenlerin başında QNB Finansbank yer alıyor. Yine ING Bank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası da bayram kredileri veren bankalar arasında bulunuyor. Garanti Bankası bayram kredisi kampanyası ile ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.69 seviyesine çekilirken İş Bankası Bayram kredisi faiz oranı ise yüzde 1.65 seviyesinden başlıyor. 

Yine Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamı da yüzde 1.65 olarak uygulanıyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.89 seviyesinden başlarken, ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise 1.54 olarak uygulanıyor. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı CEPTETEB kampanyası ile yüzde 1.52 seviyesine çekilmiş durumda.

EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ, EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HANGİ BANKADA?

Bankaların güncel faiz oranları incelendiğinde şu anda en uygun bayram kredisi veren banka QNB Finansbank olarak yer aldı. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı bayrama özel olarak yüzde 1.44 seviyesine çekilirken aynı zamanda isteyen kişilere de kredi taksitlerinin ilk ödemesini 3 ay erteleme imkanı sunuldu. 

QNB Finansbank bayram kredisi faiz oranı yüzde 1,44 olarak uygulanırken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 375 TL olarak gerçekleşecek. Mayıs ayında kredi kullanan kişiler ise 3 ay ertelemeli kredi kullanırlarsa bu durumda ödemelerine Ağustos ayında başlayacaklar. Yani iki bayram arası ödeme yapmadan Kurban Bayramından sonra ödemelerine başlamış olacaklar.

Yorumlar (0)