Bankaların Şimdi Al Şubat 2021'de Öde 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankaların 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor.

Bankaların Şimdi Al Şubat 2021'de Öde 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankaların 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. İhtiyaç kredisi çekmek için 3 ay ödemesiz dönemli kredi çekmeyi tercih eden kişiler bankaların Şimdi Al Şubat 2020'de öde kredi kampanyaları ile acil nakit para ihtiyaçlarını hemen karşılarken ödemelerine ise 3 ay sonra başlayacaklar. QNB Finansbank, ING Bank, Yapı Kredi Bankası, TEB, İş Bankası ve Alternatif Bank tarafından sunulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile kredi faiz oranları haberimizde...

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak bankalar tarafından sunulan seçeneklerden biri de 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı olarak öne çıkıyor. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselirken müşteri çekmek isteyen bankalar ertelemeli kredi kampanyaları için reklam vermeye başladılar. Bu kampanyalar kapsamında şimdi kredi kullanan kişiler ödemelerine 2021 yılının Şubat ayında başlayacaklar. YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası tek bir SMS ile 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. Bankanın düzenlediği kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli olmak üzere;10 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için yüzde 2.11 oranı ile, 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için yüzde 1,93 faiz oranı ile ve 100 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için ise yüzde 1.63 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı  sunuluyor. Yapı Kredi Bankası SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için "Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411'e göndermeniz yeterli oluyor. 

TEB 3 AY ERTELEMELİ SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI Sonbahar ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan TEB ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine yüzde 1.25 seviyesinden başlayan oranlarla nakit para desteği sağlıyor. Kampanyadan yararlanan kişilere kredi notu ortalamasına göre yüzde 1,25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin TEB internet sitesi ve TEB şubeleri üzerinden kredi başvurusu imkanı sağlanıyor. 

36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 361,52 lira olarak gerçekleşecek. İŞ BANKASI ŞİMDİ AL ŞUBAT 2021'DE ÖDE İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için yapılan duyuruda "Üstelik, Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz" ifadelerine yer veriliyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.40 olarak uygulanıyor. 

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI Finansbank tarafından sunulan kredi kampanyası için uygulanan faiz oranı yüzde 1,35 olarak açıklanırken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 368,79 lira olarak gerçekleşiyor. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ihtiyaç kredisi başvrusu için 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattını arayarak ya da T.C. kimlik numaralarını 5030 numarasına SMS göndererek başvuru yapabiliyorlar. Emlak365.com


Yorumlar (0)