Bankaların Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! 3 Ay Ertelemeli İş Bankası, ING Bank, Şekerbank, TEB, QNB Finansbank En Uygun Kredi Hesaplama

Kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselişe geçerken ihtiyaç kredisi kampanyaları için bankalardan son fırsat kampanyası geldi. Sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyaları ile 3 ay ertelemeli ve düşük faizli nakit para desteği sağlanıyor. İşte bankaların şimdi al 2021'de öde ihtiyaç kredisi fırsatları!

Bankaların Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! 3 Ay Ertelemeli İş Bankası, ING Bank, Şekerbank, TEB, QNB Finansbank En Uygun Kredi Hesaplama

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken yaklaşan kış öncesi artan masraflar için bankalar sonbahar kredisi kampanyalarını başlattı. 

Başlatılan kampanyalar kapsamında 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunulurken bu sayede şimdi al 2021'de öde kredi kullanma imkanı tanınmış oldu. İşte banka banka sunulan o kredi fırsatları... 

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞEKERBANK'TAN GELDİ! 2021'DE ÖDEME AVANTAJIYLA FERAHLATAN KREDİ 

3 ay ertelemeli kredi kampanyaları arasında en düşük kredi faiz oranı yüzde 1,19 ile Şekerbank tarafından veriliyor. 

Şekerbank Ferahlatan kredi kampanyası için kredi notuna göre kredi faiz oranı belirlenmekte olup kişiye özel kredi hesaplaması yapılmaktadır. Kullanılan krediler için ilk taksit ödemesi 3 ay ötelenirken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanmaktadır. 

ING BANK ŞİMDİ AL 3 AY SONRA ÖDE CEPTE KREDİ KAMPANYASI 

Ing Bank cepte kredi kampanyası güncellendi. Yapılan güncelleme ile en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.24 olarak uygulanırken kredinin ilk taksit ödemesini 3 ay öteleme imkanı sunuldu. 

36 ay vadeli 15 bin liranın aylık kredi taksit tutarı 541,20 lira olarak gerçekleşecek. 

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

3 ay ertelemeli sonbahar kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası yüzde 1.30 faiz oranı ile kredi veriyor. 

Sonbahar kredisi için tercihini İş Bankası'ndan yana kullanan kişilerin aylık taksit tutarı ise 547,72 TL olarak gerçekleşiyor. 

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLATILDI! 

Düzenlenen kampanya kapsamında QNB Finansbank yüzde 1.27 faiz oranı ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuyor. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere aylık 544,46 TL taksitle 36 ay vadeli 15 bin lira ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)