Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2020! Şimdi Al Mart 2021'de Öde İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Garanti, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası

Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken ihtiyaç kredisi faiz oranları da yükseliyor.

Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2020! Şimdi Al Mart 2021'de Öde İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Garanti, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası

Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken ihtiyaç kredisi faiz oranları da yükseliyor. Bu süreçte ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin en büyük beklentisi ise bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları oldu. Yılbaşı kredi kampanyaları birbiri ardına açıklanmaya başlarken özellikle de 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kampanyaları büyük ilgi görüyor. Peki, şimdi al 3 ay sonra öde kredi fırsatı sunan bankalar hangileri, yılbaşı kredisi en uygun hangi bankada, en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren banka hangisi?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin beklemiş oldukları bankaların yılbaşı kredi kampanyaları birbiri ardına duyurulmaya başlandı. Bankalar bu sene kredi faiz oranları için büyük indirim imkanı sunmasa da 3 ay ertelemeli kredi kampanyalaır ile öne çıkmaya başardı. BANKALARIN YILBAŞI KREDİ KAMPANYALARI: 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETLERİ YAPI KREDİ BANKASI ŞİMDİ AL 3 AY SONRA ÖDE KREDİ KAMPANYASI İLE YILBAŞI KREDİSİ KULLANMA İMKANI Yapı Kredi Bankası SMS ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.74 seviyesinden başlıyor. Yapı Kredi SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler "Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411'e gönderilmesi yeterli oluyor. 

ZİRAAT BANKASI YILBAŞI KAMPANYASI: 3 AY SONRA ÖDEMELİ KREDİ Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere farklı paketler altında çok sayıda ürün seçeneği sunarken 3 ay ertelemeli kredi kullanma seçeneği de bulunuyor. Ziraat Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi paketinde uygulanan kredi faiz oranı ise yüzde 1.69 olarak açıklanmış durumda. 

GARANTİ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI: 3 AY ERTELEMELİ ŞİMDİ AL 2021'DE ÖDE KREDİ KAMPANYASI En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilere uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.94 seviyesinden başlarken 36 ay vadeil 10 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 413,29 lira olarak açıklanmış durumda. 

HALKBANK YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI: 3 AY ERTELEMELİ ŞİMDİ AL 2021'DE ÖDE KREDİ KAMPANYASI Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.77 olarak uygulanırken 10 bin lira 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 400,18 olarak gerçekleşecek. 

Bankaların kredi kampanyalarından ve emlak sektöründen haberdar olmak için uygulamalarımızı indirebilirsiniz;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZVAKIFBANK YILBAŞI KAMPANYASI: 3 AY SONRA ÖDEMELİ KREDİ 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.79 faiz oranı rakamını uygularken 10 bin liralık ihtiyaç kredisi taksit tutarı 36 ay vadeli kredi paketinde 401,72 lira olarak gerçekleşecek. 

İŞ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI! 3 AY ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA FIRSATI! En fazla kredi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası ihtiyaç kredisi paketinde müşterilerine kolay kredi onayı fırsatı da sunuyor. 

Verilen kredi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1.40 olarak uygulanırken kredi başvuruları İş Bankası şubeleri, internet sitesi, mobil şube ve cep şube uygulamaları üzerinden kabul ediliyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)