Başvuru Yapanlara 456 TL Taksitle 12.000 TL Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerine farklı farklı kredi paketleri sunuyor.

Başvuru Yapanlara 456 TL Taksitle 12.000 TL Halkbank İhtiyaç Kredisi
Halkbank ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerine farklı farklı kredi paketleri sunuyor. Maaşını Halkbank'tan alanlar, emekliler, özel sektörde çalışanlar, memurlar, sağlık çalışanları ve kredi kullanımına göre sağlanan paketler farklı olanaklar sunuyor.

Maaşını Halkbank'tan alanlar yada Halkbank bünyesine taşımayı planlayanlara daha uygun faiz oranları ile kredi sağlayan bankanın kredi faiz oranlarını ve ödeme planları şöyle.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Halkbank tarafından mart ayına özel açıklanan faiz oranları birbirlerine çok yakın. Banka müşterilerine, maaşını banka bünyesinden alanlara daha uygun faizle kredi sağlayan Halkbank, müşterisi olmayanlara bir miktar daha yüksek faiz uyguluyor.

* Maaşını Halkbank'tan alanlar, kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, emekli maaş müşterilerine Halkbank yüzde 1.51'den başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

* Halkbank müşterisi olmayanlar için sağlanan kredi paketi ile ihtiyaç kredisi kullanacaklar yüzde 1.60 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler.

ÖDEME YÖNTEMLERİNİ SİZ BELİRLEYİN

Halkbank ihtiyaç kredisinde yer alan en önemli özelliklerden bir tanesi de ödeme planlarının kişi tarafından belirlenmesi. İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar kendi aylık veya serbest gelirlerine göre bir ödeme planı oluşturuyorlar. Ödemeler aylık eşit taksitli olabildiği gibi gelir durumuna göre de değişebilecek. İşte bankanın sunduğu o olanaklar.

Standart ödemeler için aylık eşit taksitli ödeme planı daha uzun süreli ödemeler için 2 ayda bir yada 3 ayda bir ödeme seçenekleri. Çekilen kredinin tutarına göre artan veya azalan taksitli ödeme seçenekleri ile serbest gelirliler için serbest ödeme planı oluşturuyor.

456 TL TAKSİTLE 12.000 TL KREDİHalkbank bünyesinden kredi kullanacaklar için 12.000 TL ödeme planı yukarıda yer alan tablodaki gibi olacak. Bankadan aylık yüzde 1.56 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler ödemelerini aylık 456 TL taksitle yapacaklar. 3 yıl sonunda ise bankaya yapılacak toplam ödeme 16 bin 441 TL olacak.

HALKBANK KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Müşteriler Halkbank üzerinden kredi kullanmak istediklerinde başvurularını farklı yöntemlerle yapabilirler. Pandemi süreci kapsamında bankaya gitmek istemeyenler belli bir limite kadar olan kredi taleplerini online olarak yapabilirler. Bankanın onay vermesi durumunda ise kredi tutarı hesaba yatırılır. Bunun dışında banka şubelerinden de kredi başvuruları çok kısa ve kolay şekilde tamamlanır.
Yorumlar (0)