Bayram Öncesi 391 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İş Bankası'ndan

Nakit akışında sıkıntı yaşayan vatandaşların bütçelerini denkleştirebilmeleri ve ödeme alışkanlıklarının zedelenmemesi İş Bankası tarafından ihtiyaç kredisi veriliyor. 10 Bin TL ihtiyaç kredisi İş Bankası'ndan aylık ne kadar taksitle alınabilir?

Bayram Öncesi 391 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İş Bankası'ndan

Türkiye'de ekonomik gelişmelere pandemi etkisi de eklenince vatandaşların kişisel bütçeleri nakit akışı nedeniyle ciddi bir sıkıntı içerisine düştü. Bu yaşanan ekonomik sorunların giderilebilmesi amacıyla bankalar çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyorlar. Bu kampanyalar ile nakit desteği alan vatandaşlar bütçelerini kontrol edilebilir seviyede tutabiliyorlar. Bu nedenle bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının avantajları çok yakından takip ediliyor. 

Türkiye'nin köklü bankalarından olan İş Bankası da müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Bu imkanı kullanan müşteriler kısa süreli ekonomik sıkıntılarını hemen çözüme kavuşturabiliyorlar. Bu şekilde hem borçlar kontrol edilemez hale gelmiyor hem de vatandaşların kredi skorları olumsuz etkilenmiyor. Bunun için İş Bankası tarafın müşterilerine güncel bir ihtiyaç kredisi kampanyası sunuluyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihini İş Bankası'ndan yana kullanmak isteyen vatandaşlar bu kredi kampanyanın ayrıntılarını merak ediyorlar. Öncelikle İş Bankası tarafından müşterilere ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda cazip faiz imkanları sunuluyor. Ayrıca müşterilerin kullandıkları ihtiyaç kredilerini geriye kolay bir şekilde ödeyebilmeleri için de esnek ödeme planları da öneriliyor. 

3 AY TAKSİT ERTELEME

Bütçelerini yormadan ihtiyaç kredilerini kolay bir şekilde geri ödeyebilen müşteriler ekonomik bir darboğazdan da çıkabiliyorlar. Bunun yanında İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 3 ay taksit erteleme gibi bir imkanı da veriyor. Dileyen müşteriler bugün kullandıkları ihtiyaç kredisini 3 ay sonra geri ödeyebiliyorlar.

İŞ BANKASI 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'nda 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,65 oranında faiz uygulanıyor. Müşteriler bu kredi karşılığında bankaya her ay 391 TL taksit ödüyorlar. 36 ay sonunda ise bankaya ödenen toplam tutar da 14.078 TL oluyor. Bu kredi İş Bankası müşterilerden 52,50 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediyor. Hayat sigortası masrafı da 210 TL oluyor.

Yorumlar (0)