Bayram Sonrası Düzenlenecek Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! Ziraat Bankası, Denizbank, ING Bank Ve QNB Finansbank'tan Düşük Faizli, Uzun Vadeli, Ödemesiz Dönemli Kredi Fırsatları!

Türkiye'de Kurban Bayramı tatili yaşanırken bankalar bayram sonrasında müşterilerine verecekler ihtiyaç kredileri ile alakalı çalışmalarını tamamladılar.

Bayram Sonrası Düzenlenecek Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! Ziraat Bankası, Denizbank, ING Bank Ve QNB Finansbank'tan Düşük Faizli, Uzun Vadeli, Ödemesiz Dönemli Kredi Fırsatları!
Türkiye'de Kurban Bayramı tatili yaşanırken bankalar bayram sonrasında müşterilerine verecekler ihtiyaç kredileri ile alakalı çalışmalarını tamamladılar. Bayramın ardından hemen hemen her banka yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyecek. Hangi banka yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi verecek? En avantajlı ihtiyaç kredisi nereden alınacak? Kolay kredi veren bankaların listesi değişecek mi?

Türkiye'de koronavirüs sürecinde bozulan kişisel bütçeler neticesinde ihtiyaç kredilerine olan ilgi çok büyük oranda artış gösterdi. Artan bu ilgi neticesinde bankalar yeni ihtiyaç kredisi kampanyalarını uygulamaya sokma hazırlanıyorlar. Kurban Bayramı'nın hemen ardından açıklanacak olan kamğanyalarla daha cazip koşullarda müşterilere ihtiyaç kredisi verilecek.

Nakit ihtiyaçlarını gidermek için Kurban Bayramı sonrasını bekleyen vatandaşlara yönelik hemen hemen her banka yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemek için hazırlıklarını tamamladı. Bayram sonrasında duyurulacak olan kampanyalarda düşük aylık faiz, ertelemeli dönem, uzun vade, kolay başvuru gibi avantajlar müşterilere bankalar tarafından sunulacak.

Bayram sonrasında açıklanacak olan yeni ihtiyaç kredisi şartlarına göre en avantajlı kredi hangi bankadan çekilebilecek. En düşük faizi hangi banka müşterilerine sunacak. En kolay krediyi müşterilerine hangi banka temin edecek?

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI!

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere cep telofonu yoluyla kredi başvurusu imkanı tanınıyor. Buna göre cep telefonlarının SMS bölümüne KREDİM yazarak 3280'e mesaj gönderecek vatandaşlar bu şekilde kredi başvurusunu yapabilecekler. Bu kredi kapsamında müşterilere 55.000 TL'ye kadar 60 ay vadeli kredi imkanı tanınacak. Bu kredi için Denizbank tarafından evrak istenmeyeceği gibi kefil de talep edilmeyecek. Denizbank ihtiyaç kredisi kapsmaında 60 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,50 faiz uygulanacak ve bu kredi için müşteriler her ay 273 TL kredi taksiti ödeyecekler.ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

Bayramdan sonra kredi kullanılabilecek avantajlı bankalardan birisi de ING Bank olacak. Banka tarafından müşterilere aylık yüzde 0,79'dan başlayan faizlerle kredi verilecek. Kredi faiz oranı müşterinin talep edeceği kredi miktarına ve istenilen vade süresine göre değişebilecek. Bu krediler için 3 ay ertelemeimkanı sunulacak. ING Bank'tan 60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler her ay 219 TL kredi taksiti ödeyecekler.QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

Bayramın ardından uygun şartlarda ihtiyaç kredisi kullanılabilecek bankalardan birisi de QNB Finansbank olacak. Müşteriler 3 ay ertelemeli dönemli ihtiyaç kredisikullanabilecekler. Bankanın 60 ay vadeli kredilerde uygulayacak olduğu faiz oranı ise yüzde 0,84 olarak açıklandı. QNB Finansbank'tan 60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar her ay 222 TL kredi taksiti ödeyecekler. Vade sonunda müşterilerin 10.000 TL kredi karşılığında QNB Finansbank'a ödeyecekleri tutar ise 13.375 TL olacak.ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

Ziraat Bankası tarafından bayramdan sonra da müşterilere uygun koşullarda ihtiyaç kredisi verilmeye devam edilecek. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde müşterilere aylık yüzde 0,98 kredi faizi uygulanacak. Müşteriler Ziraat Bankası'ndan 60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında aylık 233 TL kredi taksiti ödeyecekler. Bu kredi için Ziraat Bankası müşterilerinden herhangi bir teminat talep etmeyecek.

Emlak365.com
Yorumlar (0)