Bayram Sonrası Masrafları için 5.000 TL Kredi! Taksitler Kasım'da

Kurban bayramı sonrası oluşacak masraflar için kredi kullanacak olan vatandaşlar için nakit çekimlerde en düşük faiz oranlarından birisi de yüzde 0.79. Bu faiz oranıyla kredi kullanacak olan vatandaşlara sağlanan imkanların başında ise ödeme erteleme geliyor. Ödeme erteleme imkanıyla kredi kullanacak olan vatandaşlar için detayları haberimizde inceledik.

Bayram Sonrası Masrafları için 5.000 TL Kredi! Taksitler Kasım'da

Kurban Bayramı, Ramazan Bayramına kıyasla masrafı daha çok olan bir bayram. 

Bu dönemde vatandaşların htiyaçları artarken nakit ihtiyacına gereksinim duyabiliyorlar. Bu ihtiyaçlarını kredi kullanacak gidermek isteyen vatandaşlar için ise sağlanan olanaklardan birisi de İNG Bank hem bayram hem yaz kredisi. 

YÜZDE 0.79 FAİZ ORANIYLA YAZ KREDİSİ

Kurban Bayramı sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşların nakit kredi çekiminde kullanabilecekleri en düşük faiz oranı yüzde 0.79. 

Bu faiz oranı İNG bank tarafından sağlanıyor olsa da özel koşulların sağlanması durumunda veriliyor. İNG Bank yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi kullanmak isteyen müşterilerin kredi puanlarının yüksek olması gerektiğini bildirdi. Bu çerçevede vatandaşların kredi puanlarının 1850 olması isteniyor. 

Eğer bu kredi puanınından daha düşük bir kredi notunuz varsa ödemeler size özel olarak belirlenecek faiz oranıyla yapılacak. Bunun yanında İNG Bank müşterilerine 60 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Kredi geri ödemelerinde ise 3 ay erteleme fırsatı var. Vatandaşlar bu kredi ertelemeleriyle ödemelerine Kasım ayında başlayabilirler. 

5000 TL Kredi Ödeme Planı

Emlak365.com

Yorumlar (0)