Bayramda Herkes Tatile Gidecek! Ziraat Bankası'ndan 6 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Tatil Kredisi!

Kurban Bayramı tatiline çok kısa bir süre kala vatandaşlar bayram tatil planları yapmaya başladılar. Finansman desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar ise bayram tatili planlarını ertelemeyi düşünürken imdatlarına Ziraat Bankası yetişti. Ziraat bankası tarafından uygun faizli, kolay ödemeli tatil kredisi vatandaşlara unutulmayacak bir tatilin kapısını aralıyor. Ziraat Bankası tatil kredisi nasıl kullanılır?

Bayramda Herkes Tatile Gidecek! Ziraat Bankası'ndan 6 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Tatil Kredisi!

Kurban Bayramı'na artık çok kısa bir süre kaldı. Bayram tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar şimdiden planlarını yaptılar. Ancak nakit sıkışıklığı nedeniyle tatil planlarını erteleyen vatandaşların sayısı da oldukça fazla sayıda oldu. Bu vatandaşların sorunlarına çözüm ise Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası tatil kredisi kampanyası ise herkesin tatile gitmesine olanak sağlıyor.

10.000 TL'YE KADAR TATİL KREDİSİ

Ziraat Bankası tatil kredisi ile alaklı olarak yaptığı açıklamada maaşını Ziraat Bankası'ndan alanlar ve BES müşterilerinin tatil ve seyahat giderleri için kredi imkanı tanındı. Ziraat Bankası ile anlaşma yapan seyahat acenteleri aracılığı ile satın alınacak tatil paketleri için toplam 10.000 TL'ye kadar finansman desteği sağlanıyor.

6 AY GERİ ÖDEMESİZ KREDİ

Ziraat Bankası tatil kredisi kapsamında 10.000 TL'ye kadar 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli kredi veriliyor. Kredi tutarının yüzde 80'i konaklama bedeli olarak seyahat acentesine gönderilirken kalan yüzde 20'lik kısım ise tatil harcamaları için krediyi kullanan müşterilere nakit olarak veriliyor.

ÖDEMELER 9. AY BAŞLIYOR

Tatil kredisi kapsamında tanınan avantaj gereği müşteriler 6 ay kredi taksiti ödemiyorlar. 7. ayın kredi taksitini seyahat acentesi ve 8. ayın kredi taksitini Ziraat Banksı ödeyecek. Tatil kredisi kullanan müşteriler kredi kullanım tarihinden 9 ay sonra ödemeye başlayacaklar.

Ziraat Bankası tatil kredisi ile alakalı olarak müşterilerden aylık yüzde 0,67 faiz oranı talep ediyor. Oldukça cazip olan tatil kredisine büyük ilgi gösteriliyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)