Bayramda Son Dakika Tatil Planı Yapacaklara Vakıfbank'tan 0.67 Faizle Kredi

Kurban bayramı sürecinde tatile çıkacak olan müşteriler en uygun tatil kredileri devlet bankalarında bulunuyor. Halen başvuru süreci devam eden ve yüzde 0.67 faiz oranına denk gelen bu kredi imkanına ilişkin tüm detaylar ve Vakıfbank tarafından ilan edilen ödeme planı haberimizde.

Bayramda Son Dakika Tatil Planı Yapacaklara Vakıfbank'tan 0.67 Faizle Kredi

Kurban bayramında kısa bir tatil yapmak isteyen vatandaşlar için bankaların hem tatil hemde ihtiyaç kredileri bulunuyor. 

Temmuz sonu Ağustos döneminde sağlanan bu kredi imkanlarından en dikkat çekenlerinden birisii de 3 devlet bankasının sunduğu 'Tatil destek Kredisi' Ödeme erteleme ve düşük faiz oranıyla dikkat çeken bu kredi imkanında yer alan tüm özellikler şöyle;

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ

Vakıfbank tarafından sağlanan bu tatil destek kredisinde sunulan faiz oranı yüzde 0.92. Ancak bankanın sunduğu bu tatil kredisinde ilk iki taksit ödemesi müşteri tarafından yapılmıyor. Bu kapsamda hem kredi faiz oranı düşüyor hemde ödemesiz dönem süreci artıyor.

Tatil Destek Kredisinde müşterilere 10.000 TL'ye kadar kredi kullanmak imkanı sunuluyor. Müşteriler bu kredi ile tatil yapmak istediklerinde yüzde 0.92 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönem imkanından faydalanıyorlar. Bankanın sunduğu kredi imkanında ayrıca ilk taksit banka, ikinci taksit ise tatil acentesi tarafından ödeniyor. 

Bu ek imkanla vatandaşların kredi maliyetleri yüzde 0.67 oranına düşüyor. Ayrıca 6 ay ödemesiz dönem iki taksit daha uzamış oluyor. Böyle vatandaşlar ilk taksitlerini 9. ayda yapıyorlar. 

Krediden kimler faydalanabilir? Maaş ödemesini Bankamızdan alan çalışan ve emekli müşterilerimiz ile Bankamızdan BES* yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterilerimiz Tatil Destek Kredisinden faydalanabilir.

Banka Tarafından İlan Edien Maliyet Tablosu

Emlak365.com

Yorumlar (0)