BDDK'nın Vade Sınırı Kararı Sonrası QNB Finansbank'ta 36 Ay Vadeli 20.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun bugün aldığı kararla ihtiyaç kredilerinde vadelerin üst sınırı 36 ay olarak belirlendi.

BDDK'nın Vade Sınırı Kararı Sonrası QNB Finansbank'ta 36 Ay Vadeli 20.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun bugün aldığı kararla ihtiyaç kredilerinde vadelerin üst sınırı 36 ay olarak belirlendi. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası da bu değişiklikten etkilendi. 36 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık kaç lira taksit öderler?

Türkiye'de bankacılık sektöründeki uygulamaları düzenleyen kurum olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından bugün çok önemli bir kredi kararı alındı. Buna göre bankalar tarafından müşterilere verilen 60 ay vadeli ihtiyaç kredileri kaldırıldı. Artık bankalar ihtiyaç kredilerini en fazla 36 ay vadeli olacak şekilde verebilecekler.BDDK'nın yapmış olduğu değişiklik sonucunda vatandaşlar şu anda en uygun ihtiyaç kredisi kampanyasını düzenleyen QNB Finansbank'ın bu ürününde ne gibi farklılıklar olacağını merak etmeye başladılar. QNB Finansbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplaması nasıl yapılacak?İHTİYAÇ KREDİSİ VADE SINIRI 36 AY OLARAK UYGULANACAK!QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 36 aya kadar vade sınırı uygulanacak. Bu vadenin üzerinde herhangi bir vade imkanı müşterilere sunulamayacak. Banka tarafından uygulanacak olan kredi faizi ise bundan etkilenmeyecek. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında halen daha müşterilere aylık yüzde 1,07 kredi faizi uygulanıyor.36 AY VADELİ 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU!QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 697 TL kredi taksiti ödeyecekler. Müşteriler vade sonunda ise bu kredi için bankaya toplamda 25.103 TL ödeme yapmış olacaklar.Emlak365.com


Yorumlar (0)