Bir SMS'le Günde 6 TL'ye QNB Finansbank'tan 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Banka müşterilerine yaz kredisi kapsamında diğer bankalara göre çok düşük faizle kredi olanağı sağlıyor. Bankanın güncel faiz oranları ve ödeme planı Emlak365'te.

Bir SMS'le Günde 6 TL'ye QNB Finansbank'tan 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuruları farklı şekillerde yapılabiliyor. Banka müşterilerinin kredi taleplerini internet bankacılığı üzerinden, mobil uygulamasının telefona indirilmesiyle elektronik olarak yada ATM'lerde alıyor. Bunun dışında müşteriler kredi taleplerini SMS ile yada banka şubelerinden de yapabiliyorlar. 

Elektronik kredi talebinin ardından onay mesajı gönderen banka kredi kullanılması durumunda müşterilerinin hesaplarına ödeme yapıyor. QNB Finansbank'ın sunduğu ihtiyaç kredisinde en dikkat çeken özellik ise kredi maliyeti. 

QNB FİNANSBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank mayıs ayın son günleri ile haziran ayının ilk günlerinde en düşük faiz oranlarından birisine sahip. 

Müşterileri yada müşterisi olacaklar için yeni dönem faizlerini açıklayan QNB Finansbank yüzde 1.39 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Müşteriler aylık kazançlarına ve kredi puanlarına göre 75.000 TL 'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımı için QNB Finansbank'a başvuruda bulunabilirler. 

Kredi Faiz Oranı için Tek Şart Var

İlan edilen yüzde 1.39'luk faiz oranı hem kamu hemde diğer özel bankaların çoğunundan daha düşük maliyetli. Ancak banka bu kredi faiz oranını tüm müşterilerine sağlamıyor. QNB Finansbank tarafından ilan edilen başvuru koşullarını sağlayanlar düşük faiz imkanından yararlanıyor. 

QNB Finansbank müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması ve çok güvenilir grupta yer almaları durumunda yüzde 1.39 faiz uyguluyor. Eğer müşterilerin kredi puanları düşük ise QNB Finansbank kişiye özel bir faiz belirliyor. Faiz oranları kredi risk puanına göre değişiyor. 

GÜNDE 6 TL'YE 5.000 TL KREDİ

Bankanın talep ettiği tüm şartları sağlaayn müşteriler için örnek ödeme planlarını inceledik. 36 ay vade ve yüzde 1.39 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini günlük 6 TL, aylık ise 185 TL'ye yapacak. 5.000 TL kredi 36 ay sonunda ise toplam 6 Bin 690 TL olarak ödenecek. 

Banka müşterilerine aylık eşit taksitli ödeme planlarının yanında talep ettikleri şekilde esnek ödeme planları da sunuyor. 2 ayda bir, 3 ayda bir taksitli, artan azalan taksitli yada serbest ödemeli seçenekler kredi paketinde mevcut. Müşteriler kendi kazançlarına göre bankadan esnek ödeme planı talep edebilirler. 

Yorumlar (0)