Birikimleriyle Arsa Alıp Yatırım Yapacaklara 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

Birikimleri ile arsa almak isteyen vatandaşlar için çok sayıda kredi ve finansman imkanı bulunuyor. Bu finansman ve kredi kampanyalarında müşterilere 60 ay vade imkanı sağlanırken bazı bankalar müşterilerine çok uzun vade seçeneği sunuyor. Bizlerde 60 vadeli sunulan bu kredi kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Birikimleriyle Arsa Alıp Yatırım Yapacaklara 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

Ekonomide normalleşme sürecinde sunulan kredi kampanyaları ile yatırım yapmak isteyen vatandaşlar farklı seçenekleri değerlendirmeye alıyorlar. 

Bu süreçte vatandaşların bir kısmı ise birikimlerini arsa alımları ile değerlendirmek istiyor. Peki arsa alımı yapacak olan vatandaşlara bankalar hangi özellikleri sunuyorlar? Bankaların sağladığı kredi imkanlarına ilişkin detayları, Vakıfbank kredisi üzerinden aktarıyoruz. 

ARSA ALIM KREDİSİ 

Vakıfbank müşterilerine arsa alımlarında özel imkanlar ve esnek ödeme fırsatları sunuyor. 

Banka tarafından sağlanan kredi kampanyasında, arsa alacak olan vatandaşlara yüzde 0.92 faiz oranı sunuluyor. Bunun dışında müşterilere 60 ay, 5 yıl vadeli bir ödeme planı oluşturuluyor. Ayrıca arsa kredisi faiz oranları vade süresi arttıkça yükselmiyor. 

Bunun dışında müşteriler aylık eşit ödemeli, 2 aylık taksit ödemeleri ve 3 aylık taksit ödemeleri gibi esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Kredi kullanımlarında müşteriler sigorta masraflarının dışında 1100 TL ekspertiz ücreti ve kullanılan kredinin yüzde 0.5'i oranında kredi tahsis ücret ödeyecekler. 

50.000 TL için Maliyet Tablosu

Söz konusu kredi kampanyası ile birlikte 60 ay vadeli 50.000 TL kredi kullanacak olan bir vatandaşın yapacağı ödeme planı detayları şu şekilde olacak. 

Emlak365.com