Black Friday Efsane Cuma Başladı! Bankalardan Düşük Faizli Tek Tıkla Alışveriş Kredisi Kampanyaları Geldi

Black Friday Efsane Cuma indirimleri çok sayıda mağaza ve firma tarafından başlatıldı.

Black Friday Efsane Cuma Başladı! Bankalardan Düşük Faizli Tek Tıkla Alışveriş Kredisi Kampanyaları Geldi

Black Friday Efsane Cuma indirimleri çok sayıda mağaza ve firma tarafından başlatıldı. Özellikle online alışveriş platformları müşterilerine kasım sonunda özel avantajlı alışveriş imkanı sunuyorlar. Bu avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler için ise bazı bankalar alışveriş kredisi imkanları vermeye başladılar. Bu çerçevede sadece alışverişler için geçerli olan bu kredileri tek tek derledik. Black Friday Efsane Cuma indirimleri için özel kredi veren bankalar, bankaların kredi olanakları, ödeme sürecine dair sağladıkları kolaylıklar.

Firmaların, mağazaların, online alışveriş platformlarının son yıllarda geleneksek olarak uyguladıkları Black Friday Efsane Cuma indirim kampanyaları 2020 yılı için başladı. Genellikle Kasım ayının son haftası itibariyle başlayan indirim günleri kapsamında çok sayfa firma ve elektronik alışveriş platformları müşterilerine özel indirimler sunmaya başladılar. Çeşitli ekonomik nedenlerden bu indirimlerden faydalanamayanlar için ise bankalardan kredi kampanyaları geldi. BANKALARDAN BLACK FRİDAY EFSANE CUMA İNDİRİMli ALIŞVERİŞ KREDİLERİKasım ayının kalan günlerinde müşterilere sunulan indirimli kredi kampanyaları hem devlet bankaları hemde özel bankalardan geldi. Her bankanın ayrı ayrı özelliklerle duyurduğu alıiveriş kredi kampanyalarına dair detaylar şöyle;Devlet Bankalarının Black Friday Efsane Cuma Alışveriş Kredisi KampanyalarıAlışveriş alanında sağlanan en önemli kredi avantajlarından bir tanesi halen devlety bankaları tarafından sağlanan Sosyal Hayatı Destekleme Kredileri. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank tarfından sağlanan bu kredi kampanyası Black Friday Efsane Cuma günlerinde de geçerli. Bankaların anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yapacak olan vatandaşlar hem indirimli alışveriş yapmış olup hemde düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmış olacaklar. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank müşterilerine 36 ay vadeli, 3 ay ödemesiz 30.000 TL kredi imkanı sağlıyorlar. Kredi faiz oranı ise yüzde 124 olarak uygulanıyor. 

İş Bankası Black Friday Efsane Cuma Alışveriş Kredisiİş Bankası müşterilerinin online alıiveriş platformu olan Genpa'dan alışveriş yapmaları durumunda özel bir kredi imkanı sunuyor. Banka kredi özelliklerine dair açıklamasında, "İndirimli sepet tutarınızı 60 aya varan vade seçeneklerinde taksitlendirebilirsiniz. Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 aydır. 3.500 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum vade 12 ay, 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarında maksimum vade 3 aydır. Sepetinizde 3.600 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır." bilgisini verdi. Kredi alışveriş sonrası online ödeme ekranı sırasında yapılacak.İNG Bank Black Friday Efsane Cuma Alışveriş KredisiİNG Bank çeşitli platformlarda geçerli 'İNG Bank Alışverişci' kredisi imkanı sunuyor. Banka burada müşterilerine yüzde 0 - faizsiz kredi imkanı sunabiliyor. Bunun dışında yüzde 1.54 faiz oranıyla da alışveriş kredisi olanakları bulunuyor. Faiz oranları peşin fiyatına taksitli kampanyası olan firmalara göre değişiyor. Kredi başvuruları anlaşmalı firmalardan alışveriş sonrası ödeme ekranı üzerinden yapılıyor. İNG Bank Faizsiz Kredi Ödeme Planı

Emlak365.com


Yorumlar (0)