Borçlarını Ödemekte Güçlük Çekenler Ve Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! Bankalardan Anında Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Resmen Başladı!

Türkiye'de son dönemlerde vatandaşların pek çoğunda görülmeye başlanan nakit sıkışıklığına acil çözüm üreten bankalar diğerlerinden daha öne geçmeye başladılar.

Borçlarını Ödemekte Güçlük Çekenler Ve Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat! Bankalardan Anında Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Resmen Başladı!

Türkiye'de son dönemlerde vatandaşların pek çoğunda görülmeye başlanan nakit sıkışıklığına acil çözüm üreten bankalar diğerlerinden daha öne geçmeye başladılar. Vatandaşlar hem kredi başvurularını kolayca yapmak hem de başvurularının hemen sonuçlanmasını istiyorlar. Müşterilerinin bu taleplerini değerlendiren bazı bankalar yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlediler. Anında kolay ihtiyaç kredisi hangi bankalardan alınabilir?

Türkiye'de ekonomik açıdan zor günler geçirilmeye devam ediliyor. Koronavirüs salgınının etkisi ile işlerinde aksama yaşayan vatandaşlar geçimlerini sağlayamaz ve biriken borçlarını ödeyemez hale geldiler. Acil nakit ihtiyacı ile karşı karşıya kalan vatandaşlar bu problemlerine acil çözüm üretmek zorundalar. Bu nedenle bankalara talepte bulunan vatandaşlar uzun prosedürlerle uğraşmadan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlar.Müşterilerinin taleplerini değerlendiren bankalar ise bu taleplerin doğrultusunda yeni kredi ürünlerini devreye soktular. Müşteriler kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaya başlarken prosedürlerle uğraşmadan talep ettikleri krediyi kullanmaya başladılar. Türkiye'de hangi bankalar müşterilerine anında kolay kredi veriyor?AKTİF BANK ANINDA KOLAY KREDİ KAMPANYASIAktif Bank tarafından uygulamaya sokulan kredi kampanyasına göre müşteriler kolya bir şekilde kredi başvurusu yapmaya ve talep ettikleri krediyi hiç beklemeden kullanmaya başladılar. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bankanın intersitesinde bir form doldurarak başvuru yapabiliyorlar. -Talep ettikleri kredi tutarını bu forma yazan müşteriler sözleşmeleri onaylıyorlar ve 5 dakika içerisinde kredi tutarını hesaplarına aktarabiliyorlar. Oldukça kolay olan bu ihtiyaç kredisi sistemi dikkat çekmeye ve sıkça kullanılmaya başlandı. Aktif Bank tarafından yapılan bilgilendirmeye göre anında kredi kampanyasında 60 ay vadeli krediler aylık yüzde 1,79 faizle ve diğer vadeli krediler aylık yüzde 1,89 faizle müşterilere kullandırılıyor.

YAPI KREDİ BANKASI ANINDA KOLAY KREDİ KAMPANYASIMüşterilerine anında ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası oldu. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre bankanın internet şubesi ve mobil şubesinden yapılan kredi başvuruları anında sonuçlanıyor. Şubeye dahi gitmeye gerek kalmadan müşteriler kredi tutarlarını banka hesaplarına aktarabiliyorlar. Hafta sonu dahil kullanılabilen bu kredi son günlerin popüler ihtiyaç kredileri arasına girmeyi başardı. Ayrıca bankadan verilen bilgiye göre Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayan vatandaşlar da internet üzerinden şubeye gitmeden banka müşterisi olabiliyor ve kredi başvurusunu yapabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası'ndan anında ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 60 ay vadeli krediler için aylık yüzde 1,89 faiz ödüyorlar. Ayrıca banka bilgilendirmesine göre kredi faizlerinde müşteriye göre değişiklik olabileceği belirtildi.

FİBABANKA ANINDA KOLAY KREDİ KAMPANYASIAnında ihtiyaç kredisi imkanı sunan bankalardan birisinin de Fibabanka olduğu belirtildi. Fibabanka müşterileri anında ihtiyaç kredisi başvurularını mobil bankacılık, intertnet bankacılığı ve banka şubelerinden gerçekleştirebiliyorlar. 60 aya kadar vade seçeneği sunulan bu kredi kampanyasında müşterilere 80.000 TL'ye kadar kredi verilebiliyor. Ayrıca bu kredi kullanımı sırasında müşterilerin herhangi bir belge vermeleri de gerekmiyor. Fibabanka tarafından yapılan kredi kampanyası bilgilendirmesine göre anında ihtiyaç kredilerinde aylık faizler yüzde 1,14'ten başlıyor.

AKBANK ANINDA KOLAY KREDİ KAMPANYASIAkbank müşterileri de anında kolay kredi başvurusu yaparak nakit problemlerine hızlı bir şekilde çözüm üretebiliyorlar. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler Akbank Mobil ile çok hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Bu kampanya gereği 40.000 TL'ye kadar kredi belgesiz bir şekilde günün 24 saatinde müşterilerin hesabına aktarılabiliyor. Akbank tarafından müşterilere anında ihtiyaç kredisi kampanyasında 60 aya kadar vade imkanı tanınırken bu kredi için aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor.

QNB FİNANSBANK ANINDA KOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASIKredi kullanmak isteyen vatandaşlara en büyük kolaylığı sağlayan bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank tarafından kullanıma sokula KrediGO uygulaması ile hangi banka müşterisi olunursa olunsuz kredi ile alakalı tüm başvurular gerçekleştirilebilyor. Bu uygulama üzerinden kredi başvurusu yapan müşteriler kısa sürede onay alarak kredi tutarlarının banka hesaplarına aktarılmasını sağlıyorlar. Yine bu uygulamaya göre kredilerde müşterilere uygulanan faiz oranları da müşteriden müşteriye değişiklik gösteriyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)