Borçlarını Ödeyemenlere ING Bank'tan Düşük Faizli, Uzun Vadeli 20.000 TL Kolay İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşların en büyük yardımcısı olan ihtiyaç kredi kampanyalarına yönelik araştırmalar devam ediyor.

Borçlarını Ödeyemenlere ING Bank'tan Düşük Faizli, Uzun Vadeli 20.000 TL Kolay İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşların en büyük yardımcısı olan ihtiyaç kredi kampanyalarına yönelik araştırmalar devam ediyor. İhtiyaç kredisi kullanarak nakit sorunlarına çözüm üreten vatandaşlar en uygun ihtiyaç kredisini kullanmanın imkanlarını araştırıyorlar. ING Bank ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Koronavirüs sürecinde vatandaşların bütçelerinde meydana gelen gerileme normalleşme döneminde çözüme kavuşturulamadı. Biriken borçları ile başbaşa kalan vatandaşların kalıcı bir çözüm üretemezker bankalardan kullanılan ihtiyaç kredileri ile bu soruna geçici çözüm bulundu. Vatandaşlar bu şekilde borçlarını öteleme imkanına kavuşurken yasal takip riskinden de kurtulmuş oluyorlar.60 AY VADE İLE BORÇLAR ÖDENEBİLİR SEVİYEYE ÇEKİLİYORBankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını mercek altına alan vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan birisi de ING Bank oldu. ING Bank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında vatandaşlara 60 aya kadar vade seçeneği veriliyor. Bu şekilde kredi kullanan vatandaşlar borçlarını ödenebilir seviyeye çekebiliyorlar.ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ NE KADAR?ING Bank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde müşterilere aylık 1,14 kredi faizi uygulanıyor. Müşterilerin şu anda elde edebilecekleri en düşük kredi faizini uygulayan bankalardan bir tanesi olan ING Bank bu nedenle ciddi bir kredi talebi ile karşılaştı.20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSUING Bank'tan 60 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 491 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin 20.000 TL'lik kredi için bankaya yaptıkları toplam geri ödeme ise 29.447 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)