Borçlarını Ödeyemeyenler İçin Akbank'tan Kolay İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de son dönemlerde vatandaşların bütçelerinde gelir-gider dengesi sağlanamadığı için ciddi bir ödeme güçlüğü ortaya çıktı.

Borçlarını Ödeyemeyenler İçin Akbank'tan Kolay İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de son dönemlerde vatandaşların bütçelerinde gelir-gider dengesi sağlanamadığı için ciddi bir ödeme güçlüğü ortaya çıktı. Vatandaşlar bu sorunu bankalardan ihtiyaç kredisi çekerek ötelemeyi tercih ediyorlar. Akbank da müşterilerine kolay ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Akbank kolay ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de ekonomik gelişmeler sonucunda vatandaşların bütçeleri ciddi anlamda sarıldı. Gelir ve gider dengesini kaybeden vatandaşlarda bunun sonucunda ödeme güçlüğü ortaya çıktı. Nakit akışı konusunda yaşanan aksaklık da vatandaşlar tarafından bankalardan çekilen ihtiyaç kredileri ile gideriliyor.Akbank da müşterilerine kolay ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Şubeye gitmeden, herhangi bir imza atmadan Akbank müşterileri 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak borçlarını öteleyebilme imkanı buluyorlar.AKBANK KOLAY KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIRAkbank müşterileri hem internet üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden kolay kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Ayrıca bu başvurular telefon bankacılığı yoluyla da yapılabiliyor. Bu başvurulara kısa sürede yanıt veren Akbank, müşterilerinin talep ettiği kredi tutarını hemen hesaplarına aktarıyor.UYGUN KOŞULLARDA İHTİYAÇ KREDİSİAkbank tarafından verilen kolay ihtiyaç kredisinde müşterilere 60 ay vade imkanı tanınıyor. Ayrıca bu kredilerde dileyen müşteriler 3 ay erteleme imkanı da kullanabiliyor. Üç erteleme kullanıldığında 60 ay vadeli kredinin vade sayısı 57 aya düşmektedir. 40.000TL'nin kredinin üzerinde tutarlar için ise başvurular banka şubelerinden yapılmaktadır.Akbank müşterileri 60 ay vadeli 40.000 TL kolay ihtiyaç kredisi kullanıldığında aylık yüzde 1,39 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu şartlarda kullanılan kredilerde müşteriler vade süresince her ay 1.060 TL aylık kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya yapacakları toplam ödemeise 63.816 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)