Borçlarını Ötelemek İsteyenlere ING Bank'tan Uygun Faizli, Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan ve ödeme güçlüğü ile boğuşan vatandaşlar kara kara düşünürken bankaların ihtiyaç kredilerine son umut olarak sarılmaya devam ediyorlar.

Borçlarını Ötelemek İsteyenlere ING Bank'tan Uygun Faizli, Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan ve ödeme güçlüğü ile boğuşan vatandaşlar kara kara düşünürken bankaların ihtiyaç kredilerine son umut olarak sarılmaya devam ediyorlar. Borçları için zaman kazanmak isteyen vatandaşların tercih ettiği ihtiyaç kredilerinde en avantajlı kampanyalardan birisi ING Bank tarafından yapılmaktadır.

Türkiye'de vatandaşların borçlarını kapatmak ve bu borçları geri ödeyebilmek için ilk tercih ettikleri yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak olmaktadır. Borçlarından kısa süreli kurtulmak isteyen vatandaşlar bu şekilde yasal takip tehdidini de bertaraf etmektedirler.İNG BANK'TAN UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİİhtiyaç kredisi imkanını araştıran vatandaşları düşük kredi faizi ile kendisine çeken bankalardan olan ING Bank son kampanyası ileses getirmeyi sürdürüyor. Aylık yüzde 1,14'ten başlayan faizlerle vatandaşlara finansman desteği veren ING Bank tercih edilen bankalardan birisi haline geldi.BORÇLARI ÖTELEME İMKANIING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlara 60 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Bu seçeneği değerlendiren müşterilere aylık yüzde 1,14 faiz uygulanmaktadır. Uygun seçeneklerle ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler borçlarını öteleme fırsatını da elde etmiş oluyorlar.245 TL İLE 10.000TL İHTİYAÇ KREDİSİ!İhtiyaç kredisini ING Bank'tan kullanan müşteriler 60 ay vadeli 10.000 TL kredi kullandıklarında 60 ay süresince her ay 245 TL kredi taksiti öderler. Bu müşteriler 60 aylık sürede bankaya toplamda 14.724 TL geri ödeme yaparlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)