Borçlarını Tek Yerde Toplamak İsteyenlere QNB Finansbank'tan Yeni Fırsat! 3 Ay Ödeme Ertelemeli, Aylık Yüzde 0,84 Faizli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Bütçelerini dönemsel olarak denkleştiremeyen vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak geçici olarak ekeonomik sorunlarına çözüm üretiyorlar. Bankalardan kredi çekmek isteyen vatandaşlar hangi bankanın yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi verdiğini araştırıyorlar. QNB Finansbank da son dönemlerde ihtiyaç kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken bankaların başında geliyor. QNB Finansbak ihtiyaç kredisi kullanmanın avantajları nelerdir?

Borçlarını Tek Yerde Toplamak İsteyenlere QNB Finansbank'tan Yeni Fırsat! 3 Ay Ödeme Ertelemeli, Aylık Yüzde 0,84 Faizli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de hem koronavirüs sürecinde hem de normalleşme döneminde vatandaşlar ekonomik olarak ciddi bir sıkıntı içerisine düştüler. Dar gelirli vatandaşların ekonomik sorunları daha da şiddetlenirken orta gelir sınıfındaki vatandaşların bütçeleri de sarsıldı. Kötü bir süreçten çıkan vatandaşlar biriken borçlar nedeniyle ödeme güçlüğü yaşamaya başladılar.

VATANDAŞIN TEK ÇIKIŞI İHTİYAÇ KREDİLERİ

Borçlarını ödeyebilmek için ekstra nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar için tek çıkış noktası ise bankaların ihtiyaç kredileri oldu. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar borçlarını ödeyerek tüm borçlarını tek bir yerde toplama fırsatı elde edebiliyorlar.

3 AY ÖDEME ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların en öenmli tercihi ise ödeme erteleme imkanı oluyor. Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarında ödeme erteleme fırsatı sunan bankaları tercih ediyorlar. Bu bankalardan olan QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredilerini 3 ay ödeme erteleme avantajı ile kullanabiliyorlar.

30.000 TL KREDİYE AYLIK 668 TL ÖDEME

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 0,84 faiz uygulanıyor. Bu kampanya kapsamında 60 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ayda 668 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise ödenen toplam tutar 40.127 TL oluyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)