Borçlarının Tamamını Tek Yerde Toplamak İsteyenlere Garanti BBVA'dan Büyük İmkan! 100.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Ayda Kaç Lira Ödeme Yapılır?

Türkiye'de borçlu vatandaşların sayısı son dönemde oldukça artmaya başladı. Bu vatandaşların sarsılan bütçeleri ödeme güçlüğünü de beraberinde getirince bankalar tarafından temin edilen ihtiyaç kredileri çok daha fazla önem kazandı. Her banka ihtiyaç kredisi için müşterilerine farklı imkanlar sınarken Garanti BBVA da ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalar arasında bulunuyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi hangi imkanlarla kullandırılmaktadır?

Borçlarının Tamamını Tek Yerde Toplamak İsteyenlere Garanti BBVA'dan Büyük İmkan! 100.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Ayda Kaç Lira Ödeme Yapılır?

Türkiye'de hem koronavirüs süreci hem de normalleşme döneminde çok sayıda vatandaş maddi gelirler bakımından mağduriyet yaşadılar. Bu nedenle vatandaşların bütçeleri derin biçimde sarsıldığı için genel anlamda ciddi bir ödeme güçlüğü meydana geldi.

ÖDEME GÜÇLÜĞÜNE GEÇİCİ ÇARE İHTİYAÇ KREDİSİ

Ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşlar sorunlarına bankaların düzenledikleri ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çözüm üretmeye başladılar. Ancak bu çözüm sadece geçici olurken köklü çözüm için kişisel gelirlerin artması gerekiyor.

Kamu ve özel bankalar vatandaşlara çok çeşitli imkanlarla ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Her vatandaş bankaların ihtiyaç kredisi şartlarını inceledikten sonra kendisine en uygun şartları değerlendirerek kredi başvurusunu ona göre yapıyor.

GARANTİ BBVA'DAN 60 AYA KADAR VADE İMKANI İLE KREDİ

Garanti BBVA tarafından müşterilerine tanınan ihtiyaç kredisi imkanları da bazı avantajları içerisinde barındırıyor. İhtiyaç kredisi için Garanti BBVA'yı seçen müşteriler 60 aya varan vade imkanını kullanabiliyorlar. Bu şekilde kredi borcunu geri ödemeyi uzun vadeye yayabilen müşteriler daha düşük kredi taksiti de ödeyebiliyorlar. Ancak toplam geri ödemede de bir dezavantaj oluşuyor.

100.000 TL KREDİ İÇİN AYDA 2.340 TL ÖDEME

Garanti BBVA'dan 60 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 0,99 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi kapsamında müşteriler her ay 2.340 TL kredi taksiti ödeme durumunda kalıyorlar. Ayrıca vade sonunda müşterilerin bu kredi için yapacakları toplam ödeme tutarı ise 140.407 TL'ye çıkıyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)