Borcu Olana, Nakite Sıkışana Vakıfbank'tan 3 Ay Geri Ödemesiz 745 TL Aylık Taksitle 30.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bu sıkışıklıklarına ilk çözümü kamu bankaları tarafından temin edilen ihtiyaç kredilerinde aramaktadırlar. Bu kapsamda Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası en çok rağbet gören kredilerden birisi haline geldi. Son dönemlerde artan kredi faizlerinden bu ihtiyaç kredisi de etkilendi.

Borcu Olana, Nakite Sıkışana Vakıfbank'tan 3 Ay Geri Ödemesiz 745 TL Aylık Taksitle 30.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşların başvurduğu ilk adres kamu bankaları oluyor. Kamu bankalarının ihtiyaç kredisi kampanyaları bu nedenle oldukça ilgi görüyor. Vatandaşların rağbet ettiği ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi de Vakıfbank'ın kampanyası oldu.

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank tarafından ihtiyaç sahibi olan ve ödeme güçlüğü içerisine düşen müşterilerine yönelik hazırlanan kredi kampanyasına göre 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Bu kredi için Vakıfbank'ın 60 ay vade için belirlediği aylık faiz oranı ise aylık yüzde 1,18 olarak açıklandı. Son günlerden artan kredi faizlerinden Vakıfbank müşterileri de etkilenmeye başladı. Bir süre önce bu kredinin faizleri daha düşük bir seviyedeydi.

745 TL TAKSİTLE 30.000 TL

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 60 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 745 TL ödeme yapıyorlar. Vade sonunda 30.000 TL için bankaya ödenen toplam tutar ise 44.726 TL oluyor.

İhtiyaç kredisi kullanmak için Vakıfbank'ı tercih eden müşteriler kredi başvurularını banka şubelerinden, mobil şubeden ve internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebiliyorlar.

Emlak365.com