Borcu Olana, Paraya Sıkışana Anında 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi 977 TL Taksitle İş Bankası'nda

Nakit problemlerine çözüm arayan vatandaşların ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilmek için bankaların kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Son günlerin en çok dikkat çeken ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisini de İş Bankası düzenledi. İş Bankası 25 Bin TL anında kredi kampanyasının mali şartları nelerdir?

Borcu Olana, Paraya Sıkışana Anında 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi 977 TL Taksitle İş Bankası'nda

Türkiye'de vatandaşların ihtiyaç kredilerine dair talepleri artarak devam ediyor. Ancak Merkez Bankası'nın verilerine göre ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşların sayısında ciddi bir azalma meydana geldi. Bu azalmanın ise neden kaynaklandığına dair banklacılık sektöründen değerlendirmeler yapıldı. İsmini açıklamak istemeyen üst düzey bankalar bazı bankaların kredi risklerini göz önüne alarak ihtiyaç kredisi vermek için çok gönüllü olmadıklarını ve bu nedenle ihtiyaç kredilerini onaylama konusunda olumsuz sonuçların arttığını ifade ettiler.

ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bazı bankalar ihtiyaç kredisi vermek için çok istekli davranmazken İş Bankası gibi bazı bankalar ile müşterilerine kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veriyorlar. İhtiyaç kredisi kampanyasında çok sayıda avantajlı imkan tanıyan İş Bankası müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bundan dolayı ihtiyaç kredisi özelinde son günlerin en çok talep gören bankası İş Bankası oldu. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası şartları ve fırsatları da araştırılmaya başlandı. 

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler banka tarından kendilerine sunulan avantajlı imkanları kullanabiliyorlar. Bankacılık piyasasının ortalama ihtiyaç kredisi faizi seviyesinde bir faiz ile ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler nakit sorunlarına uygun maliyetlerle çözüm bulabiliyorlar. Müşterilere banka tarafından esnek ödeme imkanları da tanınıyor. İş Bankası müşterileri bu esnek ödeme fırsatını kullanarak kolay bir şekilde kredi geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulanıyor. İş Bankası'nda 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi için başvuran vatandaşlar bankaya her ay 977 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu müşteriler vade sonunda ise bankaya toplamda 35.196 TL toplam geri ödeme yapıyorlar. 

Yorumlar (0)