Borcu Olanlara Halkbank'tan 957 TL Taksitle Hemen 25 Bin TL Hızlı Kredi!

Nakit ihtiyacı hisseden vatandaşlar ihtiyaç kredisi şartlarını araştırıyorlar. Özellikle de hızlı kredilere olan ilgi son günlerde oldukça arttı. Halkbank hızlı kredi kampanyasının özellikleri nedir, hangi şartlarda kredi kullanılır, başvuru nasıl yapılır?

Borcu Olanlara Halkbank'tan 957 TL Taksitle Hemen 25 Bin TL Hızlı Kredi!

Türkiye'de ihtiyaç kredilerine olan talep her geçen gün artıyor. Ekonomik ihtiyaca giren ve nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşları Ramazan Bayramı sonrasında zor günler bekliyor. Bayram sonrasında birikmiş ödemelerle karşı karşıya kalacak olan vatandaşlar nakit desteği bulabilecekleri yolları araştırıyorlar. Bu nedenle bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları çok daha fazla önem kazanmaya başladı.

Tam kapanma döneminde vatandaşların gelirlerinde azalma meydana geldi. Bu azalmadan dolayı da özelliklebankalara olan kredi borçların ödemeleri ciddi bir riskle karşı karşıya kaldı. Kredi borçlarının ödenmesinde aksama yaşanması vatandaşların bankacılık sektöründe itibarı olmayan müşteri durumuna düşmelerine neden olabiliyor. Bu nedenle de vatandaşlar acil olarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kaldılar.

Acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üreten bankalardan olan Halkbank tarafından çok çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleniyor. Bunlardan birisi de Hızlı Kredi olarak duyuruldu. Hızlı Kredi kampanyasını kullanan müşlteriler acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde finansal çözüm üretebiliyorlar. Bu şekilde ödemelerini yapan vatandaşlar bütçelerine denge getirebiliyorlar.

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre Hızlı Kredi kampanyası kapsamında müşterilere 50 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kredi için müşterilere 36 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Halkbank tarafından yapılan bilgilendirmede müşterilere iki ayrı faiz imkanının sunulduğu bildirildi. Kredilerini tahsis ücretli alan müşterilere uygulanan aylık faiz yüzde 1,54 olurken, tahsis ücretsiz kredi isteyenlere aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor.

25 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPLAMA!

Halkbank'tan Hızlı Kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL Hızlı Kredi kullanan müşterilen bunun karşılığında bankaya her ay 957 TL kredi ödemesi yapıyorlar. Vade sonunda ise bankaya yapılan toplam kredi ödemesi 34.453 TL oluyor.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Hızlı kredi kampanyasına başvurarak kredi çekmek isteyen Halkbank müşterileri bu başvuru işlemini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Halkbank'ın açıklamasına göre Hızlı Kredi başvurusu internet şubesi, mobil şube ve telefon bankacılığı yolu ile yapılabiliyor. Bu şekilde yapılan Hızlı kredi başvurularına çok kısa bir süre içerisinde yanıt veriliyor. Onaylanan Hızlı kredi tutarları da hemen müşterilerin Halkbank vadesiz hesaplarına aktarılarak kullanıma hazır hale getiriliyor.

Yorumlar (0)