Borcu Olanlara İş Bankası'ndan Yeni Fırsat! Aylık Yüzde 0,89'dan Başlayan Faizlerle İhtiyaç Kredisi İmkanı!

Ekonomik olarak sıkıntı yaşayan vatandaşlar bütçelerinde denge sağlamak ve ödeme güçlüklerine çözüm üretmek amacıyla ihtiyaç kredilerine daha çok ilgi göstermeye başladılar. Borçlarını ötelemek isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını mercek altına aldılar. Bu bankalardan birisi de İş Bankası oldu. İş Bankası hangi şartlarda ihtiyaç kredisi veriyor?

Borcu Olanlara İş Bankası'ndan Yeni Fırsat! Aylık Yüzde 0,89'dan Başlayan Faizlerle İhtiyaç Kredisi İmkanı!

Türkiye'de son dönemlerde bozulan ekonomik yapı bazı vatandaşların ödeme güçlüğü yaşamasına neden oluyor. Koronavirüs sürecinde gelrilerinde aksama yaşayan çok sayıda vatandaş normalleşme döneminde birikmiş sorunlar ile karşı karşıya kaldılar.

Borçlarından bunalan ve ödeyemediği için kanuni işlemlere maruz kalma riski yaşayan vatandaşlar nakit akışı ile alakalı olarak yaşanan probleme bankalardan kullanacaklar ihtiyaç kredileri ile geçici çözüm aramaya başladılar. Bu şekilde sorunlar yaşayan vatandaşlar için çözüm üreten bankalardan birisi de Türkiye İş Bankası oldu.

AYLIK YÜZDE 0,89'DAN BAŞLAYAN FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilere aylık 0,89'dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriliyor. Vade sayısı ve kredi miktarına göre faizlerde değişiklikler olabiliyor.

234 TL TAKSİTLE 10.000 TL KREDİ

İş Bankası'ndan 60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1 oranında faiz uygulanıyor. Bu krediyi kullanan müşteriler ayda 234 TL taksit ödüyorlar. Vade sonunda ise ödedikleri toplam tutar 14.085 TL oluyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bankanın tüm kanallarından başvuru yapabiliyorlar. Banka şubelerinden bu başvurular gerçekleştirilebilirken mobil uygulama ve internet bankacılığı aracılığı ile de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)