Borcu Olanlara Müjde! Borç Transferi Kredisi İle Borçlar Kapanıyor!

Borçlarında bunalan ve ödeme konusunda sıkıntıya düşen vatandaşlar için İş Bankası tarafından borç transferi kredisi veriliyor. İş Bankası borç transferi kredisi özellikleri nelerdir? 

Borcu Olanlara Müjde! Borç Transferi Kredisi İle Borçlar Kapanıyor!

Türkiye'de son dönemlerde vatandaşların ödeme güçlüklerinde ciddi bir artış meydana geldi. Borçlarını çeviremeyen vatandaşlar kara listeye düşmeden yaşadıkları soruna çare arıyorlar. Bu durumda olan vatandaşlara müjde gibi haber İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası tarafından başvuru yapanlara borç transferi kredisi veriliyor. Bu kredi kampanyasından yararlanan vatandaşlar borçlarını tek bir yere toplayabiliyor ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak kendilerine ekonomik olarak daha geniş bir alan açabiliyorlar.

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ NEDİR?

Farklı bankalara olan kredi borçları veya diğer borçlar borç transferi kredisi kullanılarak İş Bankası'nda yeniden kredilendirilebiliyor. Bu şekilde esnek ödeme planı ile borçlar daha ödenebilir bir hale geliyor. Hem kara listeye düşme tehkilesi ortadan kalkıyor hem de gecikme faizi gibi ekstra maliyetlerden kurtulmak mümkün oluyor. Borç transferi kredisinden yararlananlar İş Bankası'nda 36 ay vadeli kredi kullanarak ödemelerini kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

KREDİ KARTI BORÇLARI İÇİN BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ!

Kredi kartı harcamaları son dönemlerde oldukç aarttı. Pandemi sürecinde vatandaşlar kredi kartlarına yüklenince borçlar da katlandı. Borçlarını ödeyemez hale gelen vatandaşlar ağır faiz yükü altında ezilmeye başladılar. İş Bankası borç transferi kredisi kapsamında farklı bankalara olan kredi kartı borçları kapatılıp yeni bir kredi hesabı açılıyor. Vatandaşlar 36 ay vade ile kredi kartı borçlarından tamamen kurtulabiliyorlar.

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇTIR?

İş Bankası tarafından verilen borç transferi kredisinde en çok merak edilen konu aylık faiz oranı oldu. Bu konuda net bir bilgilendirme yapılamıyor. Faiz oranı kredi başvurusu yapan müşteriye özel olarak belirleniyor. Faiz oranının belirlenmesinde müşterinin ödeme alışkanlığı, kredi skoru gibi detaylar etkili oluyor.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ İLE HANGİ BORÇLAR KAPATILABİLİR?

İş Bankası'ndan borç transferi kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi ile hangi borçlarını kapatabileceklerini de merak ediyorlar. Banka tarafından verilen bilgilere borç transferi kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin başka bankalara olan kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçları kapatılabiliyor.

Yorumlar (0)