Bugün Çek 3 Ay Sonra Ödemeye Başla! QNB Finansbank 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara en avantajlı imkanları sunan QNB Finansbank yoğun taleplerle karşılaşıyor. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

Bugün Çek 3 Ay Sonra Ödemeye Başla! QNB Finansbank 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de ekonomik gelişmelerden negatif  olarak etkilenen kesim olan orta gelirli vatandaşlar yaşadıkları ödeme güçlüklerine çözüm üretmen için yoğun bir arayış çerisine girdiler. Borçlarını çevirmek konusunda finansal destek ihtiyacı duyan vatandaşlar bu desteği belirli maliyetlerle karşılığında bulabiliyorlar. Bunuın yolu da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından geçiyor. 

QNB Finansbnak da müşterilerine uygun koşullarda ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. İhtiyaç kredisi kampanyası ile son günlerin en çok ses getiren bankası olan QNB Finansbank çok yoğun bir şekilde kredi talebi alıyor. Bu kredi taleplerine koşulların uygun olması durumunda hemen onay veren QNB Finansbank, müşterilerinin ekonomik sorunlarına çok hızlı bir şekilde çözüm üretebiliyor. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Bankalar arasında ihtiyaç kredisi özelinde en avantajlı kampanyayı düzenleyen QNB Finansbank müşterilerine aynı ayında çok sayıda fırsatı sunuyor. Düşük faiz imkanı artık bilinen bir gerçek haline gelirken müşterilere 3 ay ödeme erteleme imkanı tanınıyor. 

Bugün kredi çekenler bu kredilerin geri ödemelerine Ekim 2021'de başlıyorlar. Yaz ayları boyunca ödeme yapmayacak olan müşterile rbu şekilde bütçelerini denkleştirip ödeme yapabilme kabiliyetlerine kavuşabiliyorlar. Bu imkandan yararlanıp borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlar ise QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanabilmek için harekete geçiyorlar. 

QNB FİNANSBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Ancak banka tarafından bu faiz konusunda ek bir bilgilendirmede bulunuldu. Bu faiz müşteri özelinden değişebiliyor. Değişse bile yine de QNB Finansbank en düşük faizli ihtiyaç kredisini veren banka oluyor. 

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 929 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 ay boyunca devam eden bu geri ödemeler sonunda toplamda 33.455 TL ödeme yapılmış oluyor. 

Yorumlar (0)