Çalışanlara, Esnafa, Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kullanma İmkanı Garanti BBVA Kredi Kampanyasında!

Garanti Bankası bayram kredisi kampanyası 2020 için sunulan cazip fırsatlar devam ediyor. Tüm nakit para ihtiyaçlarınız için anında kullanabileceğiniz 60 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunan Garanti Bankası çalışanlara, emeklilere ve esnafa özel kredi seçenekleri ile her bütçeye uygun bir ödeme planı oluşturuyor. Detaylar haberimizde...

Çalışanlara, Esnafa, Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kullanma İmkanı Garanti BBVA Kredi Kampanyasında!

Bankaların bayram kredisi kampanyaları için geri sayım hızlanırken fırsatı kaçırmak istemeyen kişilere özel Garanti Bankası esnek ödeme planı ile kolaylık sağlıyor. 

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 2020

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası sağlamış olduğu cazip fırsatlar ile nakit ihtiyacı olan kişilere nakit para desteği sağlamaya devam ediyor. 

Garanti Bankası bayram kredisi kampanyası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99 olarak uygulanırken banka 60 aya kadar geri ödeme vadesi sunuyor. 

Bankanın uyguladığı ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamları kullanılacak olan kredi tutarına göre belirlenirken:

100 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 0.99

75 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.19

50 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.24

25 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.59

15 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.64 oranı üzerinden hesaplanıyor. 

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası müşterisi olan kişiler için başvurular Garanti Bankası internet şubesi üzerinden yapılırken diğer kişiler için ise Garanti Bankası internet sitesi, Garanti Bankası müşteri hizmetleri üzerinden alınıyor.

Yine tüm Garanti şubeleri üzerinden kredi başvurusu alınırken isteyen kişeler 444 0 335 Garanti Bankası anında kredi telefon numarası üzerinden de kredi kullanma imkanını elde edebiliyorlar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)