Ceplere Bayram Yaptıran Kredi Kampanyaları! İşte En Düşük Maliyetli Bayram Kredileri

Bayram ayı olması nedeniyle Ramazan'da bankalar ihtiyaç kredisi kampanyalarına çok daha fazla önem vermeye başladılar. Her banka bir ihtiyaçkredisi kampanyası düzenlerken şu anda en avantajlı bayram kredilerinin hangi bankalardan kullanılabileceği merak ediliyor. İşte banka banka ihtiyaç kredisi kampanyalarının detayları...

Ceplere Bayram Yaptıran Kredi Kampanyaları! İşte En Düşük Maliyetli Bayram Kredileri

Türkiye'de bankacılık sektöründe bayram kredileri çok önemli bir gelenek olarak yaşatılmaya devam ediliyor. Bayram kredisi veren bankalar bunun için özel kredi kampanyaları düzenlerken bazı bankalar da bayram kredilerini ihtiyaç kredileri üzerinden veriyorlar. Bu yıl ise bayram kredilerinin formatında bazı değişiklikler yapıldı. 

Önceki yıllarda bayram kredileri genellikle beyram tatillerinde gidilecek olan tatiller için finansman desteği sağlamak şeklindeydi. Ancak şimdi pandemi şartları nedeniyle tatil seçeneği ortadan tamamen kalktı. Hatta öyle ki Ramazan Bayramı'nda vatandaşlar sokağa çıkma yasakları ile karşı karşıya kalacaklar. Bayram kredileri ise vatandaşların bütçelerini denkleştirme, ihtiyaçları karşılama ve nakit sıkışıklıklarına çözüm üretme vazifesi görmeye başladı. 

BANKA BANKA BAYRAM KREDİLERİ

Bankalar da bu kapsamda kredi kampanyalarını açıkladılar. Her bankanın kendisine göre bir kredi şartı bulunuyor. İhtiyaç kredisi kampanyaları başlığı altında düzenlenen bu kredi fırsatlarını değerlendirmek isteyen vatandaşlar her bankanın kampanya şartlarını öğrendirkten sonra karar vermek istiyorlar.kendilerine en uygun imkanı sunan bankayı araştıran vatandaşlar bayram kredileri hakkında nihai kararlarını bu araşgtırmanın sonun veriyorlar. 

ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Ziraat Bankası'ndan bayram kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,51 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı ile bayram ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 36 ay vadeli 15 Bin TL kredilerde bankaya he ay 570 TL kredi taksiti öderler.

GARANTİ BBVA BAYRAM KREDİSİ

Garanti BBVA tarafından ihtiyaç kredisi kullanımı sırasında müşterilere aylık olarak yüzde 1,89 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu şartlarda 36 ay vadeli 15 Bin TL kredi kullandıklarında bankaya her ay 614 TL ödeme yapıyorlar. Kredi tutarı 25 Bin TL olursa aylık kredi taksiti de 994 TL oluyor. 

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Bayram kredisi kullanmak için İş Bankası'nı seçen müşteriler 36 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde aylık 1,65 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 586 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

QNB Finansbank bayram kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,44 kredi faizi uygulanıyor. QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 15 Bin TL bayram kredisi kullanan müşteriler aylık 563 TL kredi taksiti ödüyorlar. Üstelik müşteriler bu klredi için dilerlerse 2 ay ödemeerteleme imkanından da yararlanabiliyorlar.

Yorumlar (1)
Ali catalbaş 3 hafta önce
Benim onbin tlye ihtiyacım var