Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası! Tek SMS İle 55 Bin TL Anında Hesapta

Bankaların bayram kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken 2021 Ramazan Bayramı kredi kampanyaları arasına Denizbank'ta katıldı. Denizbank bayram kredisi kampanyası için tek SMS ile 55 bin liraya kadar nakit para desteği sunacağını duyurdu! Denizbank SMS kredi kampanyası ile bayram kredi desteği detayları haberimizde...

Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası! Tek SMS İle 55 Bin TL Anında Hesapta

Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında vatandaşların nakit para ihtiyaçları artmaya devam ederken yükselen faiz oranlarına rağmen kredi talebi hız kesmedi. 

Bu süreçte bankaların bayram kredisi kampanyaları da yakından takip edilirken bu bankalardan biri de Denizbank olarak öne çıktı. Denizbank bayram kredisi kampanyası kapsamında sadece tek bir SMS ile 36 ay vadeli 55 bin lira ihtiyaç kredisi veriyor. 

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 2021!

Denizbank tarafından yapılan açıklama ile aylık 1.59 seviyesinden başlayan oranlarla ihtiyaç kredisi desteği sunulacağı ilan edildi. Düzenlenen kampanya kapsamında 12 aya kadar vadeli 3 bin lira ihtiyaç kredisi desteği için aylık taksit tutarı 282 lira olarak gerçekleşirken daha yüksek tutarlı kredi talepleri için ise aylık faiz oranı yüzde 1,94 olarak uygulanacak. 

Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin liralık ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı 413 lira olarak gerçekleşecek.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için Denizbank tam kapanmada şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı sunuyor. Denizbank bayram kredisi kampanyası için başvurları Denizbank şubeleri yanı sıra Denizbank internet sitesi, Denizbank mobil şube ve internet şubesi üzerinden ve SMS kredi başvrusu olarak kabul edecek. 

Denizbank SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne büyük harflerle BAYRAM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. Gönderilen kısa mesaj sonrasında Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru sonucu aynı cep  telefonuna yine mesaj yolu ile gönderilmekte olup başvurusu onaylanan kişilere 55 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuluyor. 

Yorumlar (0)