Denizbank Emeklilerin Borçlarını Kapatıyor! Avantajlı Faizle Transfer Kredisi

Yüksek faiz oranlarıyla kredi borcu olan emeklilere Denizbank transfer kredisi sağlıyor. Bankaya maaş müşterisi olma şartıyla sağlanan borç transfer kredisinde yer alan faiz oranlarını, emeklilere özel sunulan ödeme planlarını ve diğer tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.DENİZBANK'TAN BORÇ TRANSFER KREDİSİPandemi süreci kapsamında ekonomide yaşanan gelişmeler politika faiz oranlarına yansımıştı.

Denizbank Emeklilerin Borçlarını Kapatıyor! Avantajlı Faizle Transfer Kredisi
Yüksek faiz oranlarıyla kredi borcu olan emeklilere Denizbank transfer kredisi sağlıyor. Bankaya maaş müşterisi olma şartıyla sağlanan borç transfer kredisinde yer alan faiz oranlarını, emeklilere özel sunulan ödeme planlarını ve diğer tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

DENİZBANK'TAN BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Pandemi süreci kapsamında ekonomide yaşanan gelişmeler politika faiz oranlarına yansımıştı. Bankalar politika faiz oranlarının yükselmesinin ardından ihtiyaç kredisi faiz oranlarını çok yüksek seviyelere çıkardılar. Bankaların bu hamlesinin ardından yüksek faiz oranıyla kredi kullanmak zorunda olan müşteriler yıllık çok yüksek maliyet oranlarıyla ihtiyaçlarını giderdiler.

Bu kapsamda kredi kullanmak zorunda kalan emekli müşterilere Denizbank özel bir kredi sağlıyor. Denizbank'ın resmi sitesinden ilan edilen kredi kampanyası kapsamında, bankanın maaş müşterisi olan emeklilere aşağıda yer alan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunulacak. Müşteriler borçlarını daha avantajlı olması durumunda Denizbank kredisiyle yapılandırabilecekler.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Denizbank'ın Mart 2021 döneminde de devam edecek olan borç yapılandırma kredisinde sunulan faiz oranları diğer özellikler şu şekilde;

* 12 ay vadeli borç transfer kredisi kullanımında yüzde 1.44 faiz oranı. Ancak banka kredi kullanımlarının 24 ay yada 36 ay olması durumunda faiz oranının yüzde 1.59 olarak uygulanacağını duyurdu.

* 36 ay vadeli ödeme planı ve esnek ödeme seçenekleri.

* Talep eden emekli müşterilere kredi ödeme erteleme olanağı.

* 100.000 TL'ye kadar olan borçların yapılandırılması.

* Kefil şartı yok.

10.000 TL ÜZERİNDEN MALİYET TABLOSUBAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Denizbank'ın sağladığı oranlar ile borçlarını yapılandıracaklar için sağlanan kredi için başvurular Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı ve Banka Şubelerinden yapılabilecek.
Yorumlar (0)