Denizbank'tan 6 Ay Ertelemeli 200 Bin TL Kredi! 2021 Nefes Kredisi Başvurusu Başladı

Kredi çekmek isteyen kişiler bankaların kredi kampanyalarını yakından takip ederken Denizbank nefes kredisi başvurusu için beklenen duyurusunu yayımladı. 6 ay ödemesiz dönemli nefes kredisi başvuru şartları ve detayları haberimizde!

Denizbank'tan 6 Ay Ertelemeli 200 Bin TL Kredi! 2021 Nefes Kredisi Başvurusu Başladı

Ekonomide yaşanan dalgalanmanın olumsuz etkilerini silmek adına devlet destekli krediler başvurulara açılırken Denizbank nefes kredisi 2021 başvuruları için beklenen açıklamayı yayımladı. 

Denizbank nefes kredisi ile Ticaret, Sanayi, Deniz Ticaret Odalarına veya Ticaret Borsalarına kayıtlı KOBİ'lere yönelik olarak ilk 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere nakit para desteği verileceği açıklandı. 

DENİZBANK NEFES KREDİSİ 2021 BAŞVURUSU BAŞLADI! 

Denizbank tarafından başlatılan kredi kampanyası için başvurular başladı. KOBİ'lere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında uygun koşullarda finansman desteği sağlanacak. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB ile Kredi Garanti Fonu işbirliği ile düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 200 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. 

Denizbank nefes kredisi başvurusu Denizban şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

İLK 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ NEFES KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Nefes kredisi başvurusu için aranılan ilk şart TOBB Üyesi; Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Üyesi olma şartı olarak açıklandı. Söz konusu kurumlara üye olsalar dahi ne yazık ki tarım kredi kooperatifleri, esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifleri, döviz büfeleri ve faktoring şirketleri kredi kapsamı dışında tutuldukları için düşük faizli ve esnek ödemeli krediden yararlanamayacak. 

Denizbank şubeleri üzerinden yapılan başvurular 1 Haziran 2021 Salı günü itibari ile başlayacak ve 30 Temmuz 2021 günü itibari ile sona erecek. Kredinin yıllık faiz oranı yüzde 17.50 olarak açıklanırken kredi kullanan kişilerin 6 ay ana parasız ve faizsiz dönemli olmak üzere 18 ay vadeli ödeme yapmalarına izin verilecek. 

Yorumlar (0)