Denizbank'tan Tek SMS İle 55 Bin TL Bayram Kredisi!

Bankaların bayram kredisi kampanyaları başladı! QNB Finansbank bayram kredisi kampanyası sonrasında bir kampanya haberi de Denizbank tarafından duyuruldu. Denizbank bayram kredisi kampanyası ile bankaya gitmeden SMS ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Denizbank bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası detayları haberimizde!

Denizbank'tan Tek SMS İle 55 Bin TL Bayram Kredisi!

Yaklaşan bayram öncesi nakit paraya olan ihtiyacı artan kişilere yönelik olarak Denizbank bayram kredisi kampanyası başlattı. Ramazan bayramı kredi kampanyaları peş peşe açıklanmaya devam ederken bayram kredisi veren bankalar arasına Denizbank'ta katıldı. 

Denizbank bayram kredisi kampanyası ile tek SMS ile 55 bin liraya kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere SMS ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sunulurken kredi başvurusu ön onay alan kişiler kredilerini Denizbank müşterisi değillerse şubelerden kullanacak. 

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ 2021 KAMPANYASI! DENİZBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye'nin en kolay kredi veren bankaları arasında yer alan Denizbank bayram kredisi kampanyasını başlattığını duyurdu. Banka tarafında yapılan açıklamada "İhtiyaçlarını rahat rahat karşıla diye, aylık %1.59’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı seni bekliyor. Kredini şubelerimizden kolaylıkla kullanabilirsin" ifadeleri ile ihtiyaç kredisi faiz oranı için başlangıç seviyesi yüzde 1,59 olarak ilan edildi. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı;

3 bin liraya kadar 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.59 oranı ile, 

10 bin liraya kadar 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.94 oranı ile, 

10 bin liraya kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.94 oranı ile, 

10 bin liraya kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.94 oranı ile, verilecek. 

SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden büyük harflerle BAYRAM yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaralarını yazmaları ve oluşturdukları bu kısa mesajı 3280 numaralı telefona SMS göndermeleri yeterli olacak. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU İLE BAYRAM KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARLARI KAÇ TL OLUR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 12 ay vadeli  3 bin lira kredi paketinde 282 TL olarak gerçekleşirken 12 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi paketind ise 964 TL olarak gerçekleşecek. 24 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 548 lira olurken 36 ay vadeli kredi paketinde ise 413 TL taksit ödemesi yapılacak.

Yorumlar (1)
Mursel 2 hafta önce
Kıredi istiyorum