Denizbank'tan Esnaflara SMS'le 60 Ay Vadeli 100.000 TL Kredi

Denizbank'ın esnaflara özel sağladığı kredi fırsatında 60 ay vade imkanı bulunuyor.

Denizbank'tan Esnaflara SMS'le 60 Ay Vadeli 100.000 TL Kredi

Denizbank'ın esnaflara özel sağladığı kredi fırsatında 60 ay vade imkanı bulunuyor. Denizbank tarafından sağlanan kredi olanağında başvurular farklı elektronik kanallar üzerinden yapılabilir. Çeşitli ek avantajlarla sunulan Taksitli Ticari Kredi özelliklerinin birisi de 100.000 TL'ye uzanan kredi limiti.

Denizbank esnaf ve kobilere özel kredi olanaklarına kasım ayı ortası itibariyle devam ediyor. Avantajlı faiz oranlarının yanında müşterilerine sunduğu yüksek kredi limiti ile dikkat çeken Denizbank Esnaf Kredisinde ayrıca 60 aylık vade imkanı bir başka önemli etmen. Bilindiği üzere çoğu banka esnaf kredilerinde en fazla 36 ay vade imkanı sunuyor. DENİZBANK TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ ÖZELLİKLERİKoronavirüs salgını ve yurt içi ekonomik gelişmelerden etkilenen esnaf vatandaşlar için Denizbank özel bir kredi imkanı sunuyor. Denizbank tarafından sağlanan esnaf kredisinde uzun vade yüksek limit imkanları yer alıyor. Bankanın resmi sitesinde yer alan kredi açıklamasında, vatandaşların elektronik kanallar üzerinden başvuru yapabilecekleri kredi için ilan edilen o özellikler şunlar;Denizbank esnaf kredisinde sunulan faiz oranları kişiye özel uygulanacak. Denizbank'ın telefon, internet yada şube bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara banka yüzde kaç faizle kredi kullanabileceğinin bilgisini paylaşacak. Ödeme sürecinde ise sunulan 60 ay vade imkanı diğer bankaların sağladığı kredi olanaklarının önüne geçiyor. Son düzenlemelerin ardından hemen hemen tüm bankalar bu tür kredi işlemlerinde müşterilerine 36 ay vade olanağı sunarken Denizbank kredi özelliklerinde vade sürecini 5 yıl olarak açıkladı. 

Devlet bankalarının sağladığı destek kredisinde esnaflara 25.000 TL kredi olanağı sunuluyor. İş Bankası ise esnaflara 200.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağladığını açıkladı. Denizbank'ın esnaf kredisi için üst limit 100.000 TL olarak duyuruldu. BAŞVURU KANALLARIDenizbank'ın telefon bankacılığı uygulamasını indiren vatandaşlar başvurularını mobil uygulama üzerinden yapabilirler. Bunun dışında internet bankacılığı üzerinde de esnaf kredisi başvuruları yapılabiliyor. Denizbank ayrıca şubelerinde de kredi başvurularını anında değerlendiriyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)