Denizbank’tan Evrak Derdine Son! Cebimde Kredi İle 55 bin TL Kredi Evraksız Alınacak!

Denizbank Cebimde Kredi ile maksimum 55 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade süresi kapsamında %2,32 faiz oranı üzerinden verilecek.

Denizbank’tan Evrak Derdine Son! Cebimde Kredi İle 55 bin TL Kredi Evraksız Alınacak!
Denizbank Cebimde Kredi ile maksimum 55 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade süresi kapsamında %2,32 faiz oranı üzerinden verilecek. Kredinin aylık taksitleri ise kişinin maaş değerinin %50’sini aşmayacak şekilde hesaplanacak. Başvurular şubeye gitmeden yapılırken, banka müşterileri içinde maaş ve mevduat hesabına sahip olanlar için evrak teslimi şart olmayacak.

Şartlar Neler?

Denizbank Cebimde Kredi ile 5, 10, 20 ve maksimum 55 bin TL kredi kullanmak mümkünken başvuru için şubelere gitme gereği duyulmuyor. Bu krediden yararlanmak için ise bazı şartların sağlanması gerektiği açıklanıyor. Kişinin kredi notunun düşüş olmaması, gelir belgesi sunmasa dahi Denizbank’ta bir maaş veya mevduat hesabının olması, yaşının 18’in üzerinde olması şartlar arasında.

Diğer yandan kişinin geçmişte kullandığı bir krediye ilişkin yasal takibe düşmüş borç bakiyesinin bulunmaması gerekiyor. Bu şartları sağlayanlar telefonlarından Denizbank Cebimde kredi için evraksız şekilde başvuru yapacaklar. Başvuru için gerekli olan tek evrak TC kimlik kartı olarak açıklandı. Bu ise kredisini Denizbank şube gişesinden teslim almak isteyenler için gerekli. Kredilerini mevduat hesaplarına alacaklar için şubeye gitme zorunluluğu bulunmuyor.

Başvuru Yolu


Başvuru için ise cep telefonundan yeni mesaj metni açmak ve mesaja ‘’KREDİM’’ bir boşluk TC kimlik numarası bilgisini yazarak, ‘’3280’’ numarasına göndermek yeterli. Bu işlem bankanın müşterilerine sunuluyor. Ardından banka bir SMS bildirimi gerçekleştiriyor. Bu SMS ile kredi onayı alanların ise maaş veya mevduat hesaplarına kredileri geçiriliyor.

Denizbank Cebimde kredi seçeneğine aynı şekilde başka banka müşterileri de başvuru sağlayabiliyorlar. Ancak bankada maaş ve mevduat hesabı olmayanların onay ardından şubelere giderek gelir belgesi veya maaş bordrosu teslimini yapmaları gerekiyor. Bu şartı sağlayan herkes cep telefonu ile başvurudan yararlanabilecek. Diğer bankaların müşterileri ise evrak teslimi ardından şubelerden 55 bin TL’lik kredilerini teslim alacaklar.
Yorumlar (0)