Denizbank'tan Faizsiz, Masrafsız, Sigortasız Alışveriş Kredisi Kampanyası!

Bankaların kredi faiz oranları giderek yükselirken Denizbank ve Hepsiburada yeni bir işbirliği ile faizsiz alışveriş kredisi vereceklerini duyurdu. Denizbank faizsiz alışveriş kredisi kampanyası başvuru şartları ve kampanya koşulları haberimizde!

Denizbank'tan Faizsiz, Masrafsız, Sigortasız Alışveriş Kredisi Kampanyası!
Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Denizbank ve en büyük online alışveriş platformları arasında yer alan Hepsi Burada ortaklığı ile dev bir kampanya başlatıldı.

Denizbank internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın Hepsiburada üzerinden alışveriş yapan kişilere faizsiz alışveriş kredisi kullanma imkanı sunuldu.

HEPSİBURADA DENİZBANK ALIŞVERİŞ KREDİSİ İLE FAİZSİZ TAKSİTLE ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

En düşük 750 lira ve en yüksek 15 bin liraya kadar olan alışverişler için sunulan kredi kampanyası kapsamında Hepsi Burada internet sitesi üzerinden satışa sunulan seçili ürünlerde faizsiz 12 ay taksit imkanı ile kredi kullanılmasına olanak sağlanacak.

Bilgisayarlarda 12 ay, tabletlerde  6 ay, 3 bin 500 liradan daha ucuz olan cep telefonlarında 12 ay, 3 bin lirayı aşan cep telefonlarında 3 ay taksit imkanı sunulacak. Şubeye gitmeden anında internet üzerinden kredi kullanılmasına olanak sağlanan kredi kampanyası kapsamında sigorta ve kredi tahsis ücreti de tahsil edilmeyecek.DENİZBANK FAİZSİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Sıfır faizli kredi kullanmak isteyen kişiler ilk olarak Hepsi Burada internet sitesine giriş yapacaklar. Ardından alışveriş yaparak sepetlerinde ödeme bölümünde kredi ile ödeme seçeneğini tercih ederek kredi sürecini başlatacaklar.

Bu aşamada sistem sizi otomatik olarak bankaya yönlendirecektir. Burada sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve kredi başvurusu yapın. Kredi onayı almanız durumunda son aşamada sepetinizi onaylayarak alışverişinizi tamamlayın. Bu sayede faiz ve masraf ödemeden taksitle alışveriş yapmış olacaksınız.
Yorumlar (0)