Devlet Bankalarından Bayram Öncesi Kredi Kampanyası! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 3 Ay Ertelemeli Anında 10 Bin TL Kredi

Bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için bankaların bayram kredisi kampanyaları başladı. Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası bayram öncesi müşterilerine ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile 36 ay vadeli 10 bin TL kredi anında hesapta!

Devlet Bankalarından Bayram Öncesi Kredi Kampanyası! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 3 Ay Ertelemeli Anında 10 Bin TL Kredi

Ramazan Bayramı için sayılı günler kala pandeminin de etkisi ile vatandaşın acil nakit para ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ediyor. Süreçte kamu bankalarının kredi kampanyaları da yakından takip edilirken 3 kamu bankası düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile tercih ediliyor. 

ZİRAAT BANKASI BAYRAM ÖNCESİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Pandemi döneminde vermiş olduğu bireysel temel ihtiyaç destek kredisi ile büyük fırsat sunan Ziraat Bankası 2020 yılının Haziran ayında da yine 1 sene ertelemeli konut kredisi, 0.49 taşıt kredisi ve 0.59 faiz oranlı ihtiyaç kredisi paketleri ile vatandaşın yanında olmuştu. 

Bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.51 faiz oranını uyguluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan kredi hesaplama tablosu ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı 380 TL olarak gerçekleşecek. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvrusu tüm Ziraat Bankası şubeleri ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Yine Ziraat Bankası mobil şube müşterileri de sistem üzerinden bankaya gitmeden anında kredi kullanma imkanına sahip bulunuyor. 

VAKIFBANK'TAN BAYRAM ÖNCESİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KREDİSİ KAMPANYASI 

67. yılını kutlayan Vakıfbank müşterilerine yüzde 1.51 seviyesinden başlayan oranlarla ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilerine 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanını 36 ay vadeli olarak sundu. 

Kampanya kapsamında 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunulurken isteyen kişilerin kredi başvurularını SMS kredi olarak yapmalarına da olanak sağlanıyor. Vakıfbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle KREDI yazıp sonrasında aralarında birer boşluk olacak şekilde T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms göndermeniz yeterli oluyor.

HALKBANK 3 AY ERTELEMELİ HIZLI KREDİ DESTEĞİ! HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile de yakından takip ediliyor. Müşterilerine çok sayıda farklı ihtiyaç kredisi seçeneği sunan Halk Bankası bayram öncesi nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine36 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuyor. Hızlı kredi paketinde 50 bin liraya kadar kredi başvuruları kabul edilirken kredi başvurusu için de alternatif çözüm önerileri sunuluyor. 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve tüm Halkbank şubeleri üzerinden kabul ediliyor. Halkbank kredi başvurusu aynı gün değerlendirilirken Halkbank kredi başvuru sonucu da SMS olarak başvuru yapan kişinin cep telefonuna gönderiliyor. Kredi onayı alan kişilere anında kredi kapsamında aynı gün hesaplarına talep ettikleri tutar yatırılıyor.

Yorumlar (0)