Devlet Bankalarının 30 Bin TL Limitli Sosyal Destek Kredisi Faizleri Yükseldi! Yeni Hesaplama Ekranı

Devlet bankalarının koronavirüs ile mücadele sürecinde sağladıkları sosyal destek kredisi alışverişlerde kullanılmak üzere sağlandı.

Devlet Bankalarının 30 Bin TL Limitli Sosyal Destek Kredisi Faizleri Yükseldi! Yeni Hesaplama Ekranı

Devlet bankalarının koronavirüs ile mücadele sürecinde sağladıkları sosyal destek kredisi alışverişlerde kullanılmak üzere sağlandı. Bankaların anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden çok uygun koşullarda sağlanan krediler için faiz oranları değişti. Yeni hesaplama ekranı kredi özellikleri Emlak365'te.

Koronavirüs ile mücadele sürecinde devlet bankaları tarafından sağlanmaya başlayan ve halen başvuru süreci devam eden kredilerden bir tanesi de sosyal hayatı destekleme kredisi. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sağlanan bu kredi vatandaşların .çeşitli ev ihtiyaçlarını, elektronik eşya, mobilya gibi ihtiyaçlarını uygun faizli krediyle sağlamaları adına sağlandı. Son dönemlerde faiz oranları değişen kredi fırsatında yeni gün itibariyle yeni faiz artışı yaşandı. BANKALARIN SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ FAİZLERİ DEĞİŞTİDevlet bankalarının koronavirüs salgının ilk etkilerinin atlatıldığı normalleşme döneminde sağladığı sosyal hayatı destek kredisi vatandaşların ihtiyaçlarının uygun kredi imkanları ile karşılanması için sağlandı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank o dönem sosyal hayatı destek kredisi ile çok düşük faiz oranları ile 6 ay ödemesiz kredi sağladılar. Söz konusu kredi mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri ve bu tür diğer ihtiyaçlar sunuldu. Başvurular Devam Ediyor, Kredi Özellikleri DeğiştiZiraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank sosyal hayatı destek kredisinde başvuru süreci devam ediyor. Ancak bankaların ilk dönemde sağladıkları imkanlar tamamen değişti. Son güncelleme ile faiz oranlarının arttığı sosyal hayatı destek kredisinin özellikleri şöyle şekillendi. * Yüzde 1.14 faiz oranıyla geri ödeme.* 36 ay vade imkanı* 30.000 TL kredi kullanım limiti.Müşterilerin dikkat edeceği bir diğer nokta ise alışverişlerin bankaların anlaşmalı olduğu firmalardan yapılması. Eğer bankaların anlaşmasının bulunmadığı bir firmadan alışveriş yapılması durumunda faiz oranı yüzde 1.14 yerine yüzde 1.44 olarak uygulanıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)