İHTİYAÇ KREDİSİ

Devlet Bankalarının Ay Sonu İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ev Vakıfbank müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlıyorlar. Sunulan faiz oranları ve ödeme planları haberimizde.

Kampanyalı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Ziraat Bankası, Halkbank ev Vakıfbank’tan yeni fırsatlar geldi. Bankaların nakit kullanımlar için sağladığı tüm kredi olanaklarını tek tek derledik. İşte ilan edilen kampanya detayları.

VAKIFBANK’TAN KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank ‘İhtiyaç Kredisi Kampanyası’ adıyla duyurduğu kampanyasında müşterilerine esnek ödeme seçenekli kredi olanağı sunuyor. Banka tarafından ilan edilen kredi kampanyası ile müşteriler 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Müşterilerin 125 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecekleri İhtiyaç Kredisi Kampanyasında 7 farklı ödeme seçeneği bulunuyor. Müşterilerin kredi geri ödemelerinde talep edecekleri ödeme seçeneklerine göre oluşturulacak planlamalar; Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olabilecek. Müşteriler kredilerini kendi gelir durumlarına göre ödeyecekler. Kredi geri ödemeleri 36 ay vade ve yüzde 1.52 faiz oranıyla olacak.

50.000 TL için Ödeme Planı

Vakıfbank kredi kampanyası ile ihtiyaçlarını gidermek isteyen müşteriler 50.000 TL kredi kullanırlarsa ödemelerini yukarıda ki tabloya göre yapacaklar.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ OLANAKLARI

Halkbank ihtiyaç kredisi olanaklarını farklı kredi paketleri ile sağlıyor. Müşterilerinin maaş müşterisi olması durumunda kamu personellerine özel kredi, emeklilere mutlu emekli kredisi ve özel sektör çalışanlarına kredi paketi sunuluyor. Bu kredi paketlerinde müşterilerin maaş müşterisi olması yeterli oluyor. Faiz oranları ise tüm paketlerde aynı oluyor.

Halkbank kredi özelliklerine bakıldığında farklı ödeme seçenekleri bu kredi paketinde de mevcut. Banka müşterilerine; Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli planlar sunuyor. Çalışanlar kredi tahsis ücreti olmadan yüzde 1,61 faizle, kredi tahsis ücreti ödeyerek yüzde 1.56 faizle kedi kullanabiliyorlar. Kredi Kullanım limiti ise en fazla 100 bin TL.

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası’da müşterilerine Çalışanın Artısı ve Emeklinin Artısı kredi paketleri sunuyor. Bu kredi paketleri ile müşteriler kolay ödeme seçenekleri ve avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanımı gerçekleştirebiliyorlar. Ziraat Bankası için ilan edilen ihtiyaç kredisi faiz oranı şubat sonunda yüzde 1.58 olarak uygulanıyor. Diğer devlet bankalarında olduğu gibi aylık gelir durumuna göre ödeme planı sunan banka, en fazla 36 ay vade uyguluyor. Kredi kullanımlarında üst limit 100 bin TL.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir