Devlet Bankasından Beklenen Kampanya Geldi! 125 Bin TL Limitle Ödeme Ertelemeli Kredi

Yüksek limitle ihtiyaç kredisi kampanyası kamu bankasından geldi. 3 ay ödemesiz aylık eşit taksitle ödemeli kredi kampanyasında müşterilere kredi sağlanacak. Vakıfbank'ın kredi kampanyaları kapsamında duyurulan bu kampanaya ilişkin tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. İşte aylık esnek taksit ödeme seçenekleriyle, şubeye gitmeden başvuru imkanı ve yüksek limitle kredi kullanmak isteyenler için sağlanan yeni oranlar.

Devlet Bankasından Beklenen Kampanya Geldi! 125 Bin TL Limitle Ödeme Ertelemeli Kredi

Yüksek tutarlarla kredi ihtiyacı bulunan vatandaşlar için Vakıfbank'tan kredi kampanyası geldi. 

Bankanın yeni dönemde geçerli kredi kampanyaları kapsamında duyurulan kredi kampanyasında müşterilere özel ödeme seçenekleri ile ihtiyaçlarını giderme fırsatı sunuyor. Bankanın açıkladığı kredi özellikleri ve kullanım koşulları şu yönde;

125.000 TL LİMİTLİ KREDİ KAMPANYASI

Kredi faiz oranlarının artmasının ardından devlet bankalarının ihtiyaç kredisinde uygulayacağı oranlar merak ediliyordu. Bankaların resmi sitelerinde yer alan kampanyalar incelediğinde kredi limiti ile en dikkat çeken bankalardan bir tanesi Vakıfbank.

Vakıfbank yeni kredi kampanyasının kimler tarafından kullanılabileceğine dair bir açıklamada bulundu. Ödeme sürecine ilişkin bilgilerinde yer aldığı duyuruda, "Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranı ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde." ifadeleri yer aldı. 

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ

Vakıfbank'ın sunduğu kredi kampanyalarına başvuru yapacak olan vatandaşlara sağlanan ödeme seçenekleri madde madde belirtildi. Bu çerçevede vatandaşların kendi gelir durumlarına göre aşağıda yer alan ödeme seçeneklerinden birinden faydalanabilecekleri bildirildi.

* Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıfbank yeni kredi kampanyasında başvurulara dair cep telefonundan SMS ile yapılabileceğini duyurdu. Başvurular için bankanın resmi sitesinde kampanyalar sayfasında ilan edilen kampanyaya ilişkin duyuruda yer alan numaraya SMS atacaklar. Ayrıca talep eden müşteriler banka şubelerine de başvuru yapabilirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)