Devlet Bankasından Günde 5 Lira Taksitle 5 Bin TL Finansman Desteği! Emlak Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı Kampanyası

İhtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Emlak Katılım Bankası dev bir kampanya başlattı.

Devlet Bankasından Günde 5 Lira Taksitle 5 Bin TL Finansman Desteği! Emlak Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı Kampanyası
İhtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Emlak Katılım Bankası dev bir kampanya başlattı. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için yüzde 0.96 seviyesinden başlayan oranlarla finansman desteği sunuldu.

Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken özellikle de devlet bankalarının destek kredileri büyük ilgi görüyor. Bu bankalardan biri de Emlak Katılım Bankası olarak öne çıktı. Uzun süre atıl durumda kaldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimatlar sonrasında tekrar faaliyete geçirilen Emlak Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı destek paketi ile düşük finansman oranı ile nakit para desteği sunuyor.

EMLAK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI!

Emlak Katılım Bankası tarafından açıklanan yeni finansman kampanyası ile uygulanan en düşük ihtiyaç finansmanı oranı yüzde 0.96 olarak belirlendi.

Bu oran üzerinden 5 bin TL ihtiyaç finansmanı kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 170.46 TL olarak gerçekleşirken günlük kredi taksit tutarı ise 5.66 TL rakamına denk geliyor.

EMLAK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI HESAPLAMA 

Emlak Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamada seyahat, evlilik harcamaları, beyaz eşya, klima, mobilya, eğitim giderleri, televizyon, bilgisayar alımı ile hac - umre ziyaretleri için finansman desteği sağlanacağı açıklandı.

Açıklanan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yüzde 0.96 finansman oranı ile başlangıç seviyesinden finansman desteği sağlanırken kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ihtiyaç finansmanı başvurusu için kendilerine en yakın Emlak Katılım Bankası şubesini ziyaret etmeleri yeterli oluyor. Kişinin kredi notu ortalaması ve başvuru yapacağı finansman paketine göre banka tarafından belirlenen finansman oranları üzerinden uygun bulunan kişilere aynı gün içerisinde finansman başvuruları doğrultusunda talep ettikleri rakamlar ödeniyor.

Özellikle de pandemi döneminde vatandaşın nakit para ihtiyacı artarken kredi paketlerine olan talepte yükselen faiz oranlarına rağmen tüm hızı ile devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeni ile açıklanan zorunlu kısıtlama kararları da ekonomik olarak kayıp yaşayan kişileri bankaların kredi paketlerine yönlendiriyor.
Yorumlar (0)